تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردین 1397 19:00. مدیرکل روابط عمومی سازمان اوقاف گفت: ایجاد نشاط و شادی همراه با آگاهی‌بخشی، یکی از الزامات جامعه سالم است و ما آماده‌ایم تا در صورت تمایل تیم تولیدی و مجموعه سازمان صدا و سیما، از تولید فصل ششم سریال پایتخت حمایت کنیم. به گزارش فارس، حجت‌الاسلام حسین سلیمانی، مدیرکل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: سریال پایتخت ۵ در نمایش چهره واقعی داعش به جامعه، بسیار مؤثر بوده است. وی افزود: نماینده محترم ولی‌فقیه و ریاست سازمان به ما مأموریت داده ...

آمادگی سازمان اوقاف برای مشارکت در تولید پایتخت ۶

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردين 1397 19:00


اخبار,اخبار فرهنگی,سریال پایتخت

مدیرکل روابط عمومی سازمان اوقاف گفت: ایجاد نشاط و شادی همراه با آگاهی‌بخشی، یکی از الزامات جامعه سالم است و ما آماده‌ایم تا در صورت تمایل تیم تولیدی و مجموعه سازمان صدا و سیما، از تولید فصل ششم سریال پایتخت حمایت کنیم.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام حسین سلیمانی، مدیرکل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: سریال پایتخت ۵ در نمایش چهره واقعی داعش به جامعه، بسیار مؤثر بوده است. 

 

وی افزود: نماینده محترم ولی‌فقیه و ریاست سازمان به ما مأموریت داده است تا در حوزه فیلم و سریال ورود کنیم و ایشان ضمن ابراز رضایت از مجموعه پایتخت ۵ دستور داده‌اند تا در فرصت مناسب از عوامل محترم این سریال دعوت و از این اقدام مؤثر و ارزشی، تقدیر به عمل آوریم.

 

سلیمانی با بیان اینکه ایجاد نشاط و شادی همراه با آگاهی‌بخشی، یکی از الزامات جامعه سالم است، گفت: یکی از بسترهای مناسب و اثرگذار در ایجاد فضای نشاط‌‌آور، صنعت فیلم و سریال است و سازمان اوقاف و امور خیریه، این آمادگی را دارد تا در صورت تمایل عوامل این سریال، در ساخت پایتخت ۶ در کنار آنان باشد و در تولید این مجموعه مشارکت کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه