تاریخ انتشار : یکشنبه, 30 خرداد 1395 12:45. امرزو صبح، مراسم ترحیمی برای حبیب محبیان در تهران برگزار می شود. پیش از آغاز این مراسم آنچه مشهود است ازدحام جمعیتی است که برای حضور در این مراسم تجمع کرده اند. ایسکانیوز: امرزو صبح، مراسم ترحیمی برای حبیب محبیان در تهران برگزار می شود. پیش از آغاز این مراسم آنچه مشهود است ازدحام جمعیتی است که برای حضور در این مراسم تجمع کرده اند. روز گذشته، 29 خرداد اعلام شد مراسم ترحیمی برای حبیب محبیان، خواننده فقید ایرانی برگزار خواهد شد، این مراسم با حضور مر ...

ازدحام جمعیت در مراسم حبیب محبیان / تصاویر

تاریخ انتشار : یکشنبه, 30 خرداد 1395 12:45


امرزو صبح، مراسم ترحیمی برای حبیب محبیان در تهران برگزار می شود. پیش از آغاز این مراسم آنچه مشهود است ازدحام جمعیتی است که برای حضور در این مراسم تجمع کرده اند.

ایسکانیوز: امرزو صبح، مراسم ترحیمی برای حبیب محبیان در تهران برگزار می شود. پیش از آغاز این مراسم آنچه مشهود است ازدحام جمعیتی است که برای حضور در این مراسم تجمع کرده اند.

روز گذشته، 29 خرداد اعلام شد مراسم ترحیمی برای حبیب محبیان، خواننده فقید ایرانی برگزار خواهد شد، این مراسم با حضور مردم و نیروی انتظامی پر ازدحام شده است.

بر اساس اعلام قبلی خانواده و بازماندگان حبیب محبیان، مراسم بزرگداشت هفتمین روز درگذشت این خواننده 30 خرداد ساعت 10:30 الی 12 صبح در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می شود.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان, مراسم حبیب

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان, مراسم حبیب

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه