تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 فروردین 1397 11:26. استیون اسپیلبرگ زمان تولید فیلم بعدی از فیلم‌های مجموعه «ایندیانا جونز» را اعلام کرد. به گزارش مهر به نقل از د رپ، استیون اسپیلبرگ کارگردان آمریکایی اعلام کرد در بهار آینده کار فیلمبرداری «ایندیانا جونز ۵» را شروع می‌کند. برمبنای گزارش‌هایی که در این زمینه منتشر شده اسپیلبرگ در مراسم اهدای جوایز امپایر تایید کرده که این فیلم از آوریل آینده در بریتانیا کلید می‌خورد. وی در مراسم سخنرانی دریافت جایزه خود گفت: همیشه برایم اهمیت داشت که به بریتانیا ...

اسپیلبرگ از جزییات تولید «ایندیانا جونز ۵» پرده برداشت

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 فروردين 1397 11:26


اخبار,اخبار فرهنگی,استیون اسپیلبرگ

استیون اسپیلبرگ زمان تولید فیلم بعدی از فیلم‌های مجموعه «ایندیانا جونز» را اعلام کرد.

به گزارش مهر به نقل از د رپ، استیون اسپیلبرگ کارگردان آمریکایی اعلام کرد در بهار آینده کار فیلمبرداری «ایندیانا جونز ۵» را شروع می‌کند.

 

برمبنای گزارش‌هایی که در این زمینه منتشر شده اسپیلبرگ در مراسم اهدای جوایز امپایر تایید کرده که این فیلم از آوریل آینده در بریتانیا کلید می‌خورد.

 

وی در مراسم سخنرانی دریافت جایزه خود گفت: همیشه برایم اهمیت داشت که به بریتانیا بروم و با استعدادهای درخشانی که آنجا حضور دارند یک فیلم تولید کنم.

 

کارگردان «بازیگر آماده شمار یک» افزود: می دانم بازیگران، کادر تولید و همه دست اندرکاران و هرکسی که به من برای تولید فیلم‌هایم کمک کرده است در آوریل ۲۰۱۹ که برای تولید «ایندیانا جونز» برگردم باز هم به من کمک می‌کند.

 

پیشتر گفته شده بود این فیلم ۱۹ جولای ۲۰۱۹ تولید می‌شود تا ۱۰ جولای ۲۰۲۰ روی پرده برود. اسپیلبرگ قسمت بعدی را نیز کارگردانی می‌کند و تهیه کننده اجرایی هم خواهد بود. هریسون فورد نیز بازیگر فیلم است.

 

هریسون فورد هنگام تولید فیلم ۷۶ ساله خواهد بود و وقتی فیلم اکران می‌شود ۷۷ سال خواهد داشت.

 

تولید این پروژه از سال ۲۰۱۶ قطعی شد.

 

برای تولید فیلم کاتلین کندی و فرانک مارشال نیز بار دیگر به عنوان تهیه کننده باز می‌گردند.

 

مجموعه فیلم‌های «ایندیانا جونز» ‌تا کنون ۲ میلیارد دلار فروش کرده است.

 

فیلم جدید اسپیلبرگ یعنی «بازیکن آماده شماره یک» از ۳۰ مارس روی پرده می‌رود. او به تازگی «پست» را روی پرده‌ها داشت که نامزد ۲ اسکار هم شد و جایزه انستیتو فیلم آمریکا را به عنوان فیلم سال دریافت کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه