اعتراض تند بازیگر «لیسانسه‌ها» به پخش این سریال بعد از حادثه سانچی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 دی 1396 12:47. امیرحسین رستمی، بازیگر سریال «لیسانسه‌ها» با انتشار پستی نسبت به پخش این سریال طنز در شامگاه غرق شدن کشتی سانچی واکنش نشان داد. به گزارش خبرآنلاین، پس از وقوع حادثه ناگوار کشتی سانچی و درگذشت تعدادی از دریانوردان ایرانی، تلویزیون به پخش برنامه‌های عادی‌اش ادامه داد و سریال طنز «لیسانسه‌ها» نیز روی آنتن رفت. این اقدام، واکنش امیرحسین رستمی بازیگر این مجموعه را در پی داشت. رستمی در پست ...

اعتراض تند بازیگر «لیسانسه‌ها» به پخش این سریال بعد از حادثه سانچی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 دی 1396 12:47


 اخبار فرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,لیسانسه‌ها

امیرحسین رستمی، بازیگر سریال «لیسانسه‌ها» با انتشار پستی نسبت به پخش این سریال طنز در شامگاه غرق شدن کشتی سانچی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، پس از وقوع حادثه ناگوار کشتی سانچی و درگذشت تعدادی از دریانوردان ایرانی، تلویزیون به پخش برنامه‌های عادی‌اش ادامه داد و سریال طنز «لیسانسه‌ها» نیز روی آنتن رفت. این اقدام، واکنش امیرحسین رستمی بازیگر این مجموعه را در پی داشت.

 

رستمی در پست اینستاگرامی‌اش در این‌باره نوشت: «یعنی واقعا تو این شرایط از دست رفتن ملوان‌های بیگناه‌مون تو اون جغرافیای لعنتی�� نمی‌شد به احترام خانواده‌هاشون سریال طنز لیسانسه‌ها امشب پخش نشه؟؟؟؟؟؟ ملوانهامون در راه اعتلای وطنشون شهید شدن و نباید بین شهدا فرق گذاشت.»

 

 اخبار فرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,لیسانسه‌ها

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه