اعلام تاریخ اکران فیلم جدید «ترمیناتور». تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردین 1397 12:59. کمپانی فیلمسازی «پارامونت»؛ تاریخ اکران جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکشن «ترمیناتور» را به نوامبر ۲۰۱۸ تغییر داد. به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، این فیلم که هنوز عنوانی برای آن در نظر گرفته شده به کارگردانی «تیم میلر» ساخته می‌شود و «جیمز کمرون» برای اولین بار پس از سال ۱۹۹۱ و ساخت فیلم «ترمیناتور ۲: روز داوری»، در یکی از فیلم‌های این مجموعه سهمیم خواهد بود. فیلم جدید «ترمیناتور» پیش از این قرار بود ۲ ...

اعلام تاریخ اکران فیلم جدید «ترمیناتور»

تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردين 1397 12:59


 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,ترمیناتور
کمپانی فیلمسازی «پارامونت»؛ تاریخ اکران جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکشن «ترمیناتور» را به نوامبر ۲۰۱۸ تغییر داد. 

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، این فیلم که هنوز عنوانی برای آن در نظر گرفته شده به کارگردانی «تیم میلر» ساخته می‌شود و «جیمز کمرون» برای اولین بار پس از سال ۱۹۹۱ و ساخت فیلم «ترمیناتور ۲: روز داوری»، در یکی از فیلم‌های این مجموعه سهمیم خواهد بود.

 

فیلم جدید «ترمیناتور» پیش از این قرار بود ۲۶ جولای ۲۰۱۹ اکران شود اما زمان اکران جدید این فیلم ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ اعلام شده است.

 

«جیمز کمرون» در سال ۱۹۸۴ با ساخت فیلم «ترمیناتور» توانست «آرنولد شوارتزنگر»، قهرمان پرورش اندام اتریشی را به یک سوپر استار هالیوودی تبدیل کند و در سال ۱۹۹۱ نیز با ساخت قسمت دوم با عنوان «ترمیناتور ۲: روز داوری» این فیلم را به یک مجموعه موفق هالیوودی تبدیل و عنوان کرد که داستان خود را در قالب این دو قسمت تمام کرده است.

 

وی در سال ۲۰۰۳ ساخت فیلم «ترمیناتور: ظهور ماشین‌ها» و در سال ۲۰۰۹ «ترمیناتور: رستگاری» را به دلیل شایسته ندانستن آنها به عنوان دنباله رسمی این سری فیلم تایید نکرد.

 

«ترمیناتور: پیدایش» به کارگردانی «آلن تیلور» با بودجه ۱۷۰ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۵ ساخته شده که در آن علاوه بر «آرنولد» ۶۷ ساله در نقش اصلی، «امیلیا کلارک»، «جیسون کلارک» و «جان کورتنی» نیز ایفای نقش می‌کردند و «جیمز کامرون» نیز این فیلم را دنباله ارزشمند و رسمی این مجموعه فیلم معرفی کرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه