تاریخ انتشار : چهارشنبه, 03 شهریور 1395 10:16. بازیگر «بادیگارد» گفت: دیگر کمتر دستیاری برای انتخاب بازیگران بی‌حاشیه، حرفه‌ای و با سابقه خلاقیت و حوصله به خرج می‌دهد. افسانه ناصری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص علت کم‌کاری خود در سینما به باشگاه خبرنگاران ؛ گفت: خودم هم در این باره به جواب نرسیدم. اگر نقشی در سینما به ما رسیده، در نهایت به نقش «مادرِ فلانی» ختم شده؛ نقشی که از همان ابتدای فیلمنامه بی هویت بوده؛ اسم نداشته و همیشه زیر سایه بچه‌های قصه قرار داشته است. وی افزود: به نظرم مسائ ...

افسانه ناصری: علت کم‌کاری‌ام را خودم هم نمی‌دانم / امروز نقش‌های ما را هنروران تصاحب کردند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 03 شهریور 1395 10:16


اخباربازیگران,خبرهای هنرمندان,افسانه ناصری

بازیگر «بادیگارد» گفت: دیگر کمتر دستیاری برای انتخاب بازیگران بی‌حاشیه، حرفه‌ای و با سابقه خلاقیت و حوصله به خرج می‌دهد.

افسانه ناصری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص علت کم‌کاری خود در سینما به باشگاه خبرنگاران ؛ گفت: خودم هم در این باره به جواب نرسیدم. اگر نقشی در سینما به ما رسیده، در نهایت به نقش «مادرِ فلانی» ختم شده؛ نقشی که از همان ابتدای فیلمنامه بی هویت بوده؛ اسم نداشته و همیشه زیر سایه بچه‌های قصه قرار داشته است.

وی افزود: به نظرم مسائل مختلفی در زمینه کم کاری برخی و استفاده مکرر از یکسری بازیگران وجود دارد. البته نمی‌خواهم بگویم این حرکت باندبازی است؛ بلکه آدم‌ها کم حوصله شدند و از طرفی بحث مالی مزید بر علت می‌شود تا از تعدادی بازیگر و عوامل مشخص استفاده شود.

بازیگر «آنها» عنوان کرد: بحث مالی در دنیای امروز بسیار مهم شده و سینما نیز جزوی از این جهان است. در نتیجه، در حداقل زمان ممکن با افرادی مشخص، آثار سینمایی ساخته شود.

این بازیگر اضافه کرد: در گذشته، فیلم‌ها با حوصله فراوان ساخته می‌شد و کیفیت حرف اول را می‌زد؛ اما الان انگار نوعی مسابقه در ساخت فیلم به وجود آمده. البته قدیمی‌ها به این شکل نیستند؛ به عنوان نمونه زمانی که در فیلم «بادیگارد» با حاتمی کیا کار می‌کردم، بسیار لذت بردم. چون قبل از فیلمبرداری مانند تئاتر کاملا تمرین می‌کردیم و اتفاقات خوبی رخ می‌داد.

بازیگر «تلفن همراه رئیس‌جمهور» ادامه داد: بجز بحث بی‌حوصلگی عوامل فیلمساز، متاسفانه امروز هنروران هم سن و سال ما، نقش‌ها تصاحب کردند. با کمی تامل می‌توان فهمید بحث مالی به شدت غالب شده است. به هر حال هنروران حق‌الزحمه کمتری مطالبه می‌کنند.

این بازیگر تصریح کرد: دیگر کمتر دستیاری برای انتخاب بازیگران بی‌حاشیه، حرفه‌ای، با سابقه و ... خلاقیت و حوصله به خرج می‌دهد. با این تفاسیر علل کم کاری ما مشخص می شود.

ناصری در بخش پایانی صحبت‌های خود در مورد جدیدترین فعالیتش خاطرنشان کرد: با منوچهر هادی صحبت‌هایی در خصوص همکاری با پروژه «عاشقانه» انجام دادیم و قرار است قرارداد ببندیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه