تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 20:55. بازیگر کشورمان خطاب به روحانی نوشت: «آقاى روحانى! جشن گرفتیم و پایکوبى کردیم، آن هنگام که به شما رأى دادیم، مراسم افطار شرکت در جشن است، ما اکنون در عزاى رأی‌مان نشسته ایم. تنهای‌مان بگذارید». به گزارش تسنیم، پس از امتناع تعدادی از هنرمندان از شرکت در ضیافت افطاری رئیس جمهور، امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون هم از حضور در این مراسم سر باز زد. تارخ در اینستاگرامش نوشت: «آقاى روحانى؛جشن گرفتیم و پایکوبى کردیم، آن هنگام که به شما رأى دادیم، ...

انتقاد امین تارخ از رئیس جمهور

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 20:55


اخبار,اخبار فرهنگی,امین تارخد

بازیگر کشورمان خطاب به روحانی نوشت: «آقاى روحانى! جشن گرفتیم و پایکوبى کردیم، آن هنگام که به شما رأى دادیم، مراسم افطار شرکت در جشن است، ما اکنون در عزاى رأی‌مان نشسته ایم. تنهای‌مان بگذارید».

به گزارش تسنیم، پس از امتناع تعدادی از هنرمندان از شرکت در ضیافت افطاری رئیس جمهور، امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون هم از حضور در این مراسم سر باز زد.

 

تارخ در اینستاگرامش نوشت: «آقاى روحانى؛جشن گرفتیم و پایکوبى کردیم، آن هنگام که به شما رأى دادیم، مراسم افطار شرکت در جشن است، ما اکنون در عزاى رأیمان نشسته ایم.تنهایمان بگذارید.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه