اهدای یک تکه پیتزا سرد به ستاره هالیوودی!/ وقتی گردشگر فرانسوی فکر می کند ریچارد گر یک بی خانمان است! + تصویر

اهدای یک تکه پیتزا سرد به ستاره هالیوودی!/ وقتی گردشگر فرانسوی فکر می کند ریچارد گر یک بی خانمان است! + تصویر


 
 اخبار فرهنگی - اهدای یک تکه پیتزا سرد به ستاره هالیوودی!/ وقتی گردشگر فرانسوی فکر می کند ریچارد گر یک بی خانمان است! + تصویر

 یک زن گردشگر فرانسوی که «ریچارد گی‌یر» هنرپیشه مشهور امریکایی را یک گدای بی خانمان تصور کرده بود، به خیال خود با دادن یک تکه پیتزا به او کمک کرد! به گزارش العالم، یک زن گردشگر فرانسوی تکه ای پیتزا به «ریچارد گی‌یر» هنرپیشه مشهور امریکایی داد، در حالی که گمان می کرد وی یک گدای بی خانمان است؛ غافل از اینکه این همان ستاره معروف امریکایی است که در حال اجرای یکی از صحنه های فیلم جدیدش است.

این گردشگر فرانسوی در گفتگو با روزنامه نیویورک پست گفت: سه شنبه گذشته به همراه خانواده خود در نیویورک در حال گشت و گذار بودم که مردی را دیدم که در بین زباله ها در حال جستجوست؛ از این رو تصمیم گرفتم که تکه ای پیتزا به او ببخشم!
 

اخبار,اخبار فرهنگی,ریچارد گی‌یر


تصاویر زیادی که از این حادثه ثبت شد، کارین جومبو والنیه گردشگر فرانسوی را در حالی نشان می دهد که کیسه ای که در آن تکه ای پیتزاست و بر آن جمله «نیویورک را دوست دارم» نوشته شده است؛ به ستاره امریکایی می دهد.

«ریچارد گی‌یر» بدون آنکه هویت خود را فاش کند، از این زن پرسید که چه چیزی در این کیسه است؟ زن نیز با لهجه ای انگلیسی-فرانسوی، در حالی که عذرخواهی می کرد، پاسخ داد: یک تکه پیتزاست، ببخشید که سرد است!

جالب اینجاست که این زن گردشگر فرانسوی 2 روز بعد، زمانی به ماجرا پی برد که تصاویر مربوط به کمک خود به این هنرپیشه را در روزنامه ها مشاهده کرد. وی به روزنامه مزبور گفت: حادثه عجیبی است.. باورکردنی نیست!
اخبار فرهنگی -  ستاره نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه