تاریخ انتشار : شنبه, 23 مرداد 1395 12:03. اکرم محمدی بازیگر فیلم هایی همچون مادر و سریال به یاد ماندنی پدر سالار دلایل کم کاری خود در سال های گذشته را نبود فیلمنامه خوب دانست. اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، از عدم فعالیت خود در سه سال گذشته خبر داد و گفت: من در سه سال گذشته اصلاً در هیچ کاری شرکت نکرده ام و علتش هم موضوعی است که بسیاری از همکاران من هم، دست به گریبانش هستند. بازیگر فیلم "مادر" در مورد لابی های موجود در عرصه سینما و تلویزیون گفت: در مورد لابی گری های ...

اکرم محمدی: سه سال است که بیکارم / اهمیتی به هنرمندان داده نمی‌شود

تاریخ انتشار : شنبه, 23 مرداد 1395 12:03


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,اکرم محمدی

 اکرم محمدی بازیگر فیلم هایی همچون مادر و سریال به یاد ماندنی پدر سالار دلایل کم کاری خود در سال های گذشته را نبود فیلمنامه خوب دانست.

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، از عدم فعالیت خود در سه سال گذشته خبر داد و گفت: من در سه سال گذشته اصلاً در هیچ کاری شرکت نکرده ام و علتش هم موضوعی است که بسیاری از همکاران من هم، دست به گریبانش هستند.

بازیگر فیلم "مادر" در مورد لابی های موجود در عرصه سینما و تلویزیون گفت: در مورد لابی گری های موجود نمی توانم اظهار نظری داشته باشم چون اطلاعی از آنها ندارم، پس سعی می کنم در موردش نظری هم نداشته باشم.

محمدی در پایان دلیل کار نکردن خود طی سه سال گذشته را اینگونه بیان نمود: قاعدتاً نبود فیلمنامه خوب، نبود کار خوب، اهمیت ندادن به هنرمندان دلایل اصلی کار نکردن من است و منتظرم تا ببینم به امید خدا چه اتفاقاتی در راه است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه