تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 اردیبهشت 1397 09:52. حسین محب اهری بعد از سال ها دوری، مجدد به جمع بازیگران برنامه «صبح جمعه با شما» اضافه شد. به گزارش رادیو ایران، حسین محب اهری به جمع بازیگران برنامه «صبح جمعه با شما» اضافه شد و قرار است با شخصیت آقا معلم با مخاطبان ارتباط برقرار کند. البته آقا معلم با شخصیت محبوب او در برنامه تلویزیونی «مبصر پنج ساله» که سال ها قبل از تلویزیون پخش می شد تفاوت‌های بسیاری دارد. حسین محب اهری درباره نقش خود گفت: «این نقش جای خود را حسابی در دل مردم باز می‌کند. ...

بازگشت حسین محب اهری به «صبح جمعه با شما»

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 09:52


 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,حسین محب اهری
حسین محب اهری بعد از سال ها دوری، مجدد به جمع بازیگران برنامه «صبح جمعه با شما» اضافه شد. 

به گزارش رادیو ایران، حسین محب اهری به جمع بازیگران برنامه «صبح جمعه با شما» اضافه شد و قرار است با شخصیت آقا معلم با مخاطبان ارتباط برقرار کند. البته آقا معلم با شخصیت محبوب او در برنامه تلویزیونی «مبصر پنج ساله» که سال ها قبل از تلویزیون پخش می شد تفاوت‌های بسیاری دارد. حسین محب اهری درباره نقش خود گفت: «این نقش جای خود را حسابی در دل مردم باز می‌کند. ارتباط بین مخاطب و رادیو با «صبح جمعه با شما» بسیار بهتر و قوی‌تر خواهد شد و هر چه بگذرد اشکالات این برنامه برطرف و نقاط مثبت اش تقویت می‌شود. این توان در «صبح جمعه با شما» هست که مردم با دل و جان آن را گوش دهند و لذت ببرند.»

 

وی با بیان این که رادیو را خیلی دوست دارد و از قدیم دلش می‌خواست با این رسانه کار کند، تصریح کرد: «سال‌های دور چند نمایش برای رادیو کار کردم ولی همیشه دلتنگ آن بودم تا این‌که در «صبح جمعه با شما» همکاری کردم. زمانی که دوستان دوباره از من برای همکاری در این برنامه دعوت کردند، خیلی خوشحال شدم و برنامه‌ام را به گونه‌ای تنظیم کردم که حتما روزهای یک شنبه برای ضبط بیایم.»

 

«صبح جمعه با شما» به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان صبح های جمعه ساعت ۹ از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه