بازیگران اصلی «مثل من، مثل تو» جلوی دوربین رفتند+ تصاوير

بازیگران اصلی «مثل من، مثل تو» جلوی دوربین رفتند+ تصاوير


اخبار فرهنگی - بازیگران اصلی «مثل من، مثل تو» جلوی دوربین رفتند+ تصاوير

تهیه‌کننده «مثل من، مثل تو» اعلام کرد کمند امیرسلیمانی، عبدالرضا اکبری، متین ستوده و سپیده کاشانی به تازگی مقابل دوربین این سریال به کارگردانی محمود معظمی رفتند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران اصلی «مثل من، مثل تو» جلوی دوربین رفتند

داود قچاق تهیه‌کننده «مثل من، مثل تو»درباره این خبر توضیح داد: عوامل تولید برای تصویربرداری بخش‌های اصلی این سریال در لوکیشن اصلی واقع در محله کاشانک تهران مستقر شده‌اند.

وی افزود: در این سکانس عبدالرضا اکبری، متین ستوده، سپیده کاشانی و کمند امیر سلیمانی از بازیگران اصلی این سریال جلوی دوربین قرار گرفتند.

قچاق با اشاره به اینکه «مثل من، مثل تو» دارای لوکیشن‌های متعددی در اطراف تهران خواهد بود، یادآور شد: ازگل، بیمارستان عمل و... از جمله لوکیشن‌های این مجموعه تلویزیونی هستند که گروه در زمان پیش‌تولید آن‌ها را برای تصویربرداری انتخاب کرده‌اند.

 

 اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران اصلی «مثل من، مثل تو» جلوی دوربین رفتند

«مثل من، مثل تو» کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما است که در 33 قسمت 30 دقیقه‌ای برای پخش در ماه مبارک رمضان در حال تولید است.

فیلمنامه این سریال که علی اکبر محلوجیان آن را می‌نویسد، درباره دختری از یک خانواده فرهیخته است که درست اول ماه رمضان به سن تکلیف رسیده و تمام اعمال دینی بر او واجب می‌شود.

  اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران اصلی «مثل من، مثل تو» جلوی دوربین رفتند

این سریال در ایام ماه مبارک رمضان با بازی ثریا قاسمی (مادربزرگ)، عبدالرضا اکبری (پدر خانواده)، کمند امیرسلیمانی (مادر خانواده)، فرخ نعمتی (پدربزرگ)، شهرام عبدلی (عمو)، رحیم نوروزی�� متین ستوده (دختر بزرگ خانواده)، نگین معتضدی (زن عمو) و هنرمند خردسال سپیده کاشانی در نقش اصلی و دختر کوچک خانواده روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

از دیگر عوامل این سریال می‌توان به محسن حسن‌پور دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، پژمان شفیع‌پور دستیار دوم کارگردان، مرتضی قیدی مدیر تصویربرداری، سامان شهامت صدابردار، جلال موسوی طراح گریم، مهدی دیلم صالحی صحنه، سیدرضا حسینی مدیر تولید، بنیامین قچاق تدوینگر، آزاده قچاق پست پروداکشن و آرش سلطانی عکاس اشاره کرد.

اخبار فرهنگی -  مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه