بریژیت باردو چهره فراموش نشدنی فستیوال کن+تصاویر

بریژیت باردو چهره فراموش نشدنی فستیوال کن+تصاویر


اخبار , اخبار فرهنگی , بریژیت باردو

اخبار فرهنگی - بریژیت باردو چهره فراموش نشدنی فستیوال کن+تصاویر

باردو  در جشنواره ی سال 1957 در حالیکه ژست زیبایی از خود نشان می دهد ،دیده شد.

 باردو  در جشنواره ی سال 1957 در حالیکه ژست زیبایی از خود نشان می دهد ،دیده شد .این بازیگر زیبای فرانسوی در حالی خود را به این جشنواره می رساند که به محض ورود او انواع دوربین ها برای عکسبرداری از او آماده هستند .او در جشنواره ی فیلم کن در سال 1953 حضوری ندارد ولی در سن 18 سالگی برای اولین بار لباسی به تن می کند که به همراه موهایی بلند و سیاه  نمونه ی زیبایی از مدل و مایکن بودن به او منتقل می شود .در آن زمان او از بهترین ها بود و از هر کسی زیباتر به نظر می رسید و همیشه می خواست که بهترین باشد.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , بریژیت باردو

باردو  در جشنواره ی سال 1957 در حالیکه ژست زیبایی از خود نشان می دهد ،دیده شد .

 

کرک داگلاس در سن 37 سالگی و در سال 1953 برای بازی در فیلم عشق در پاریس در کنار باردو ایفای نقش کرد . او به همراه باردو در اوایل سال 1952 در یک فیلم کمدی بازی کرد .باردو درآن زمان چهره ای کاملا دخترانه داشت و در فیلمی با نام دختری در بیکنی بازی زیبایی از خود به جا گذاشت آنچنان که عکس های او  برای بازی در این فیلم تا دهه ی 50 هنوز هم منتشر می شود و طرفداران زیادی داشته است . باردو نمادی از بهترین های مدل بود .او در کنار طراحانی چون ملیسا اوداباش  Melissa Odabash و بیونسه Beyonce و کامرون دیاز Cameron Diaz کار می کرد .

 

اخبار , اخبار فرهنگی , بریژیت باردو

بریژیت باردو Brigitte Bardot و کرک داگلاس  Kirk Douglas

 

اخبار , اخبار فرهنگی , بریژیت باردو

باردو  Bardot و کنستانتین Eddie Constantine
باردو  و کنستانتین Eddie Constantine بازیگر معروف فرانسوی در سال 1955 در کنار یکدیگر قرار گرفتند .

 

اخبار , اخبار فرهنگی , بریژیت باردو

باردو  Bardot و نواک در جشنواره ی سال 1956
باردو (سمت چپ) در کنارکیم نواک به هنگام حضور درجشنواره سال 1956 . در کنار آنها هم  ژان لوک ایستاده است که به خاطر بازی در کنار باردو در سال 1963 موفق به دریافت جایزه شد

 

اخبار , اخبار فرهنگی , بریژیت باردو

 

از سمت چپ به ترتیب : هنرپیشه ها  لسلی کارون Leslie Caron (او رقص را در کنار باردو آموزش دیده است ) ،باردوت Bardot ، اتچیکا چوریو Etchika Choureau ، میرجام کسمانن Mirjam Kuosmanen  بر روی ناو هواپیمایی در جشنواره ی کن سال 1953  در کنار یکدیگر می باشند .باردوت در این روز لباس ملوانی به تن کرد .
اخبار فرهنگی - سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نش��نه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه