«بیتل جویس» تیم برتون به صحنه می رود/ مرده ای که نمرده است!. تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردین 1397 12:34. تئاتر موزیکال «بیتل جویس» که اقتباسی نمایشی از فیلمی با همین نام به کارگردانی تیم برتون است، اکتبر سال ۲۰۱۸ در تئاتر ملی واشنگتن دی سی به صحنه خواهد رفت. به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، الکس تیمبرز قصد دارد اقتباسی از «بیتل جویس» را که یک کمدی کالت از تیم برتون است در قالب تئاتری موزیکال به صحنه ببرد. «بیتل جویس» در سال ۱۹۸۸ و با بازی الک بالدوین، جینا دیویس، وینونا رایدر و مایکل ...

«بیتل جویس» تیم برتون به صحنه می رود/ مرده ای که نمرده است!

تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردين 1397 12:34


 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,بیتل جویس
تئاتر موزیکال «بیتل جویس» که اقتباسی نمایشی از فیلمی با همین نام به کارگردانی تیم برتون است، اکتبر سال ۲۰۱۸ در تئاتر ملی واشنگتن دی سی به صحنه خواهد رفت.

 به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، الکس تیمبرز قصد دارد اقتباسی از «بیتل جویس» را که یک کمدی کالت از تیم برتون است در قالب تئاتری موزیکال به صحنه ببرد. «بیتل جویس» در سال ۱۹۸۸ و با بازی الک بالدوین، جینا دیویس، وینونا رایدر و مایکل کیتون ساخته شد و جایزه اسکار بهترین گریم را از آن خود کرد.

 

تیمبرز تئاتر موزیکال «بیتل جویس» را در ماه اکتبر سال جاری میلادی در تئاتر ملی شهر واشنگتن دی سی ایالات متحده آمریکا روی صحنه خواهد برد.

 

هنوز گروه بازیگری این نمایش معرفی نشده اما مارک کوفمان برای کمپانی برادران وارنر این تئاتر موزیکال را تهیه می کند.

 

ادی پرفکت آهنگساز و ترانه سرای استرالیایی که مشغول کار روی تئاتر موزیکال «کینگ کنگ» است که در فصل آینده تئاتر برادوی به صحنه رود، آهنگسازی و ترانه سرایی «بیتل جویس» را بر عهده دارد.

 

اسکات براون و آنتونی کینگ نمایشنامه «بیتل جویس» را بر اساس فیلم تیم برتون نوشته اند. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه