(تصاویر) گریم یک بازیگر برای نقش «حسن روحانی»

(تصاویر) گریم یک بازیگر برای نقش «حسن روحانی»


اخبار فرهنگی - (تصاویر) گریم یک بازیگر برای نقش «حسن روحانی»

عبدالله اسکندری در پی انتشار تصویری از او که در حال گریم کردن مسعود پاکدل برای بازی در نقش حسن روحانی، در سریال «شاهگوش» است، گفت: ما برای این نقش به دنبال یک بازیگر می‌گشتیم که چهره‌اش نیز قابلیت شبیه شدن را داشته باشد که آقای پاکدل (عکاس و مجری طرح سریال) خواستند این گریم را روی ایشان امتحان کنیم.

این طراح گریم سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح مطلب بالا گفت: ما آقای پاکدل را گریم کردیم تا ببینیم شبیه رییس‌جمهور می‌شود یا خیر و در واقع فقط یک تست گریم اولیه بوده است.
 
وی افزود: اگر تست اولیه 60 درصد شبیه به آقای روحانی بود، در اجرای اصلی می‌توانست 90 درصد شبیه باشد، اما این نقش حذف شد و تصویربرداری سریال هم به پایان رسید.
 
اسکندری درباره‌ی سختی و میزان زمانی که گریم پاکدل وقت برده است، عنوان کرد: هرچقدر گریم یک شخصیت سخت‌تر باشد، برای آدمِ عاشق بهتر است؛ چون من عاشق کارم هستم یعنی سختی زیاد کار برایم آزاردهنده نیست بلکه لذت‌بخش است و طبیعتا وقتی کاری سنگین است، وقت بیشتری صرف آن می شود اما نسبت به گریم سایر بازیگران این سریال چندان وقت زیادی از ما نگرفت درحالی که گریم آقای تنابنده در نقش یک روحانی وقت بیشتری از ما برد و زحمت زیادی برای آن کشیدیم.
 
پیش از این در هفتمین قسمت از مجموعه «شاهگوش» کلیپ تبلیغاتی دکتر حسن روحانی پخش شده بود، کلیپ تبلیغاتی حسن روحانی با عنوان «نو سفر»، کاری از حسین دهباشی با حضور امیر حسین مدرس، حبیب خزایی و تعدادی دیگر از هنرمندان و هنرجویان بود.
 
سریال «شاهگوش» به کارگردانی و نویسندگی داود میرباقری و تهیه کنندگی مهران برومند و محمد امامی از شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. اکبر عبدی، محسن تنابنده، مرجانه گلچین، طناز طباطبایی، فرهاد اصلانی، حمیدرضا آذرنگ، علیرضا جعفری، حامد میرباقری و رسول نجفیان از جمله بازیگران این سریال هستند.
 
آخرین کار اسکندری نیز سریال «جاده قدیم» بهرام بهرامیان است. 

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال شاهگوش

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال شاهگوش

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال شاهگوش

 اخبار فرهنگی - ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه