تغییر رنگ لوگوی مک دونالد,لوگوی مک دونالد,رنگ لوگوی مک دونالد,عکس لوگوی مک دونالد,تصاویر لوگوی مک دونالد,رنگ‌بندی لوگوی مک دونالد,رنگ زمینه لوگوی,لوگوی بزرگترین فست‌فود

ایران مطلب :  با اجباری شدن طرح درج میزان کالری محصولات غذایی، بزرگترین فست فود جهان رنگ لوگوی خود را از قرمز به سبز تغییر می‌دهد.

رنگ‌بندی لوگوی بزرگترین فست‌فود جهان، «مک دونالد» آرام آرام در حال تغییر است. این تصمیم در پی آن گرفته شده است که درج کالری موجود در همه محصولات غذایی در آمریکا اجباری شد. با این اجبار، مدیران مک دونالد نگران هستند که درج میزان کالری موجود در فست‌فودهایشان - که بسیار بالاست - فروش محصولات این شرکت را کاهش دهد.

بنابراین به توصیه مشاروان روانشناسی و تبلیغات مک دونالدز تصمیم گرفتند در یک فرآیند تدریجی، اندک‌اندک رنگ زمینه لوگوی خود را از از قرمز به سبز تغییر دهند؛ چراکه رنگ سبز القاکننده سودمندی و سازگاری با طبیعت است و همین امر مسئولان مک دونالد را امیدوار کرده که این رنگ بتواند اثرات روانی درج کالری بالای محصولاتشان را تعدیل کند.

این تغییرات از مدتی قبل در برخی شعب مک دونالد آغاز شده است و این روند ادامه دارد تا مشتریان جهانی این محصول از تغییر ناگهانی رنگ رسمی این برند معروف شوکه نشوند.

لوگوی مک دونالد,رنگ لوگوی مک دونالد
منبع : websavar.ir
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه