تاریخ انتشار : سه شنبه, 09 شهریور 1395 15:39. "فروشنده" جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره آمستردام را دریافت کرد. به گزارش ایسنا، "فروشنده" جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره آمستردام را دریافت کرد. هفتمین فیلم اصغر فرهادی، شامگاه 8 شهریور ماه جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را در جشنواره فیلم آمستردام ٢٠١٦ از آن خود کرد. این فیلم که در افتتاحیه جشنواره آمستردام به نمایش در آمد، به گزارش وب‌سایت رسمی این جشنواره، "تعداد فوق العاده ٤٥٨٤ رای تماشاگران" را به دست آورد و ا ...

جایزه‌ی تماشاگران آمستردام برای فرهادی

تاریخ انتشار : سه شنبه, 09 شهریور 1395 15:39


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,فروشنده

"فروشنده" جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره آمستردام را دریافت کرد.

به گزارش ایسنا، "فروشنده" جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره آمستردام را دریافت کرد.

هفتمین فیلم اصغر فرهادی، شامگاه 8 شهریور ماه جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را در جشنواره فیلم  آمستردام ٢٠١٦ از آن خود کرد.

این فیلم که در افتتاحیه جشنواره آمستردام به نمایش در آمد، به گزارش وب‌سایت رسمی این جشنواره، "تعداد فوق العاده ٤٥٨٤ رای تماشاگران" را به دست آورد و از روز اول، در صدر جدول انتخاب تماشاگران قرار گرفت.

بنابراین، "فروشنده" دومین فیلم از اصغر فرهادی است که در این جشنواره جایزه تماشاگران را از آن خود می کند .فرهادی اولین فیلمسازی ست که در این رشته، دوبار برنده این جایزه از جشنواره آمستردام می شود.  "جدایی" نیزدر سال ٢٠١١ این جایزه را دریافت کرده بود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه