تاریخ انتشار : جمعه, 07 اردیبهشت 1397 08:38. رامبد جوان در اختتامیه جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام کرد که برنامه «خندوانه» از ۲۶ اردیبهشت روی آنتن می رود. به گزارش خبرآنلاین، رامبد جوان کارگردان و بازیگر سینما که امشب (پنجشنبه ششم اردیبهشت) اجرای مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر را برعهده داشت، در پایان این مراسم خبرهای تازه ای درباره «خندوانه» به مخاطبان داد. جوان با اشاره به زمان پخش فصل تازه این برنامه گفت: «فصل تازه برنامه «خندوانه» از ۲۶ اردیبهشت روی آنتن شبکه نسیم می رود ...

جزییاتی تازه درباره فصل جدید «خندوانه» از زبان رامبد جوان

تاریخ انتشار : جمعه, 07 ارديبهشت 1397 08:38


اخبار,اخبار فرهنگی,برنامه خندوانه

رامبد جوان در اختتامیه جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام کرد که برنامه «خندوانه» از ۲۶ اردیبهشت روی آنتن می رود.

به گزارش خبرآنلاین، رامبد جوان کارگردان و بازیگر سینما که امشب (پنجشنبه ششم اردیبهشت) اجرای مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر را برعهده داشت، در پایان این مراسم خبرهای تازه ای درباره «خندوانه» به مخاطبان داد.

 

جوان با اشاره به زمان پخش فصل تازه این برنامه گفت: «فصل تازه برنامه «خندوانه» از ۲۶ اردیبهشت روی آنتن شبکه نسیم می رود و جناب خان هم در این فصل در کنار عوامل «خندوانه» خواهد بود.»

 

چهار فصل برنامه «خندوانه» تا به امروز از شبکه نسیم پخش شده است و عوامل برنامه این روزها در حال تدارک فصل پنجم آن هستند. جناب خان هم که به دلیل اختلاف هایی در فصل گذشته «خندوانه» حضور نداشت قرار است در این فصل در کنار رامبد جوان حضور داشته باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه