جمشید مشایخی روی عکس ناصر حجازی چه نوشت؟

جمشید مشایخی روی عکس ناصر حجازی چه نوشت؟


 اخبار فرهنگی - جمشید مشایخی روی عکس ناصر حجازی چه نوشت؟

 جمشید مشایخی از بازیگران بزرگ و برجسته ی تاریخ تئاتر , سینما و تلویزیون ایران که فیلم و سریالهای ماندگاری چون : گاو، قیصر، سوته دلان، کمال الملک، سلطان صاحبقران، هزاردستان، امام علی ( ع) و ... را در کارنامه دارد، با حضور در منزل اسطوره ملی ایران در فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم ...» حضور یافت .

به گزارش سایت ناصر حجازی،استاد مشایخی ضمن حضور در این فیلم، قصد دیدار با خانواده حجازی را نیز داشت؛ خانواده ای که علاقه بسیاری نسبت به این چهره بزرگ تئاتر و سینما دارند. مشایخی در مستند مربوط به ناصر حجازی از شخصیت و محبوبیت بالای او سخن گفت .
مشایخی با بیان آنکه حجازی در همه حال حتی دوران بیماری نیز به مردم فکر میکرد، با بیان علاقه خود به ناصر حجازی به او لقب پهلوان داد و عنوان کرد که حجازی نیز همچون تختی پهلوان واقعی است .


 مشایخی که علاقه زیادی به ناصر حجازی دارد و در دوران بیماری او 2 مرتبه به عیادت حجازی آمده بود، در آخرین لحظات حضور خود در منزل بهترین دروازه بان قرن آسیا، بنر مربوط به مراسم یادبود ناصر حجازی را که بسیاری از ورزشکاران، هنرمندان، هواداران و ... امضاء کرده اند به قلم خود مزین کرد. استاد با همان بزرگمنشی همیشگی خود نوشتند: خاک پای ناصر حجازی!

اخبار,اخبار فرهنگی, جمشید مشایخی

 

اخبار,اخبار فرهنگی, جمشید مشایخی

اخبار فرهنگی - سایت ناصر حجازی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه