در تماشاخانه‌ی «ایرانشهر» چه خبر است؟/«آنتی گون» به اجرای ویژه رسید. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 15:53. همزمان با پایان یافتن اجراهای عمومی «جوجه‌تیغی» و «آنتی گون» در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» به مدت ۵ روزبه صحنه نمی‌روند. به گزارش ایسنا، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی افشین زمانی و «ابلوموف» به کارگردانی سیاووش بهادری راد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به مناسبت فرا رسیدن قیام ۱۴ خرداد، سالروز وفات امام خم ...

در تماشاخانه‌ی «ایرانشهر» چه خبر است؟/«آنتی گون» به اجرای ویژه رسید

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 15:53


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,تماشاخانه‌ی ایرانشهر

همزمان با پایان یافتن اجراهای عمومی «جوجه‌تیغی» و «آنتی گون» در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» به مدت ۵ روزبه صحنه نمی‌روند.

 به گزارش ایسنا،  نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی افشین زمانی و «ابلوموف» به کارگردانی سیاووش بهادری راد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به مناسبت فرا رسیدن قیام ۱۴ خرداد، سالروز وفات امام خمینی (ره) و شب‌های قدر از روز یکشنبه ۱۳ خرداد تا پایان روز پنجش��به ۱۷ خرداد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به صحنه نمی‌روند.

همچنین نمایش‌های «جوجه‌تیغی» به کارگردانی بهرام افشاری و «آنتی گون» به کارگردانی علی راضی که از ۱۶ اردیبهشت‌ماه در سالن استاد سمندریان اجراهای عمومی خود را آغاز کرده بودند به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد در این مجموعه تئاتری به پایان خواهند رسید.

«آنتی گون» به اجرای ویژه رسید


دو نمایش «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « آنتی گون» به کارگردانی علی راضی به ترتیب در روزهای پنجشنبه ۱۰ و شنبه ۱۲ خردادماه در ساعت‌های ۱۷ با اجرای ویژه به صحنه می‌روند.

نمایش‌های «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « آنتی گون» به کارگردانی علی راضی به ترتیب در روزهای پنجشنبه ۱۰ و شنبه ۱۲ خردادماه در ساعت‌های ۱۷ با اجرای ویژه به صحنه می‌روند.

نمایش  «جوجه‌تیغی» و « آنتی گون» طبق جدول زمان‌بندی این مجموعه به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خردادماه به اجرای عمومی خود پایان می‌دهند.

 


 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه