تاریخ انتشار : دوشنبه, 17 خرداد 1395 11:48. باید اعتراف کرد که عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی‌شود که اتفاقا برعکس درباره آقایان شرایط متفاوت است. مجله زندگی ایده آل - روزها می‌آیند و می‌روند بدون اینکه دقیقا متوجه شویم زمان به چه سرعتی می‌گذرد. فقط یک روز به خودمان می‌آییم و می‌بینیم که موهای شقیقه سفید شده، پوست صورت کمی افتاده، خط‌های روی پیشانی عمیق‌تر شده و خلاصه که زمان ردپایش را روی صورت‌مان گذاشته است؛ البته باید اعتراف کرد که این عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن ...

دیروز و امروز ستاره ها / تصاویر

تاریخ انتشار : دوشنبه, 17 خرداد 1395 11:48


باید اعتراف كرد كه عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی‌شود كه اتفاقا برعكس درباره آقایان شرایط متفاوت است.

مجله زندگی ایده آل - روزها می‌آیند و می‌روند بدون اینكه دقیقا متوجه شویم زمان به چه سرعتی می‌گذرد. فقط یك روز به خودمان می‌آییم و می‌بینیم كه موهای شقیقه سفید شده، پوست صورت كمی افتاده، خط‌های روی پیشانی عمیق‌تر شده و خلاصه كه زمان ردپایش را روی صورت‌مان گذاشته است؛ البته باید اعتراف كرد كه این عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی‌شود كه اتفاقا برعكس درباره آقایان شرایط متفاوت است. قدیمی‌ترها همیشه می‌گفتند مردها هر چه سن‌شان بالاتر برود، قیافه‌شان هم بیشتر جا می‌افتد كه خب، پر بیراه نگفته‌اند.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

برای‌تان نمونه‌های عینی خواهیم آورد كه باورتان شود گذر روزها گاهی چهره‌ها را بهتر و البته جذاب‌تر هم خواهد كرد. این اتفاق را در صورت ستاره‌هایی كه قطعا جای محكمی در قلب‌تان دارند، مشاهده كنید. دیروز و امروزشان را ببینید و خودتان به قاضی بروید.

رضا كیانیان
موهای جوگندمی عجیب به رضا كیانیان می‌آید؛ البته باید گفت صورتش نسبت به گذشته پرتر شده كه خب، این هم از مزایای وزن اضافه كردن است ولی رضا كیانیان در حال حاضر اضافه وزن ندارد و اگر نسبت به گذشته وزنی روی وزن آورده قطعا به چهره‌اش نشسته و او را خیلی بهتر از قبل كرده است. خط و خطوط روی صورتش هم اتفاقا او را جاافتاده‌تر می‌كند. به زبان ساده‌تر جذبه بیشتری به چهره‌اش می‌دهد. خیلی‌ها معتقدند رضا كیانیان به لحاظ ظاهری شباهت‌های‌ ریزی به آل‌پاچینو دارد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

مهران مدیری
او یك جوان تركه‌ای كاملا معمولی بود كه چهره‌ای كاملا عادی داشت. مهران مدیری اما هرچه جلوتر آمد، بیشتر تغییر كرد و این تغییر آنقدر خوب و مثبت بود كه روزگاری در همین نزدیكی‌ها او را روی بیلبوردهای تبلیغاتی نشاند كه جدا از حرفه خودش بابت استایل و قیافه‌اش بود. باز هم نباید نقش موهای جوگندمی و چند كیلویی اضافه‌تر را در این بین نادیده گرفت. مهران مدیری یكی از خوش‌قیافه‌های زمان خودش است. شاید هیچ‌كس یادش نرود روزی را كه در جشنواره فیلم روی صحنه رفت و پشت میكروفن گفت: خدا به بعضی‌ها هم قد می‌دهد و هم قیافه!

اتفاقا منظورش خودش بود و خب، حرف حق هم جواب ندارد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

عباس كیارستمی
آنچه همیشه از عباس كیارستمی به یاد داریم، یعنی از همان سال‌های جوانی‌اش عینك بزرگی است با قاب و فریم تیره كه البته همچنان به همان قوت خودش باقی است. با این حال این روزها كجا و آن روزها كجا.

آنچه این روزها می‌بینیم نمونه خوش‌تیپ شده كارگردان كاربلد و البته محبوب سینماست. او تیپ خاصی دارد و خوب می‌داند با استایل‌های ویژه چطور این خوش‌تیپی را ارتقا دهد. عباس كیارستمی هم از جمله كسانی است كه گذر زمان به چهره‌اش ساخته و او را بهتر از دوران جوانی‌اش كرده است.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

همایون ارشادی
آقای ارشادی این روزها مو سفید كرده و وقتی در جزییات صورتش دقیق می‌شوید، می‌توانید خیلی راحت رد میانسالی را در چهره‌اش پیدا كنید. به نظر می‌رسد تعقیب و گریز میانسالی در آقای همایون ارشادی خیلی ساده اتفاق افتاده است. او میانسال شده اما یك میانسال خوش‌تیپ كه قطعا به نسبت روزهای جوانی‌اش یك سیر صعودی ظاهری را تجربه كرده است. این مرد خوش‌تیپ در حال حاضر یكی از بازیگران بین‌المللی كشورمان هم است.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

فرامرز قریبیان
شما كدام دوران را می‌پسندید؟ فرامرز قریبیان جوان یا فرامرز قریبیان پا به سن گذاشته؟ تردیدی وجود ندارد كه گزینه دوم طرفداران بیشتری دارد؛ البته كه آقای قریبیان جوان برحسب زمان خودش استایل به‌روزی داشته اما این دلیل نمی شود كه روند رو به رشد چهره‌اش با بالا رفتن سن به چشم نیاید. چهره جدی و گاهی اخموی او حسابی از گذشته متفاوتش كرده است. باید اعتراف كرد جذبه صورتش او را ویژه می‌كند و در نهایت هم در میان خوش‌تیپ‌ترین بازیگران پا به سن گذاشته زمان فعلی قرارش می‌دهد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

دانیال حكیمی
این روزها دیگر خبری از آن جوان لاغر‌اندام مو مشكی نیست كه نقش عاشق دلباخته كم‌سن و سال را برازنده‌اش می‌كرد. حالا محاسنی سفید كرده و استایلی متفاوت به هم زده است او  اخیرا در فیلم‌ها و سریال‌های پلیسی اكشن زیاد دیده شده كه این خودش می‌تواند نشان از بدن آماده اش  برای فعالیت‌های فیزیكی سنگین داشته باشد. در قامت یك بازیگر حرفه‌ای، به نظر می‌رسد دانیال حكیمی ورزش را از برنامه‌اش حذف  نمی‌كند و حسابی مراقبت سلامتی‌اش است. چهره این روزهای او قطعا و حتما جذاب‌تر از دورانی است كه حسابی جوان‌تر از اینها بود.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

محمدرضا شجریان
استاد بی‌بدیل آواز ایران اگرچه این روزها در بستر بیماری است اما حتی محمدرضا شجریان با شرایط فعلی‌اش هم یك جای قطعی در فهرست هنرمندان خوش تیپ  میانسال ایرانی دارد. محمدرضا شجریان دوران جوانی، با محمدرضا شجریان میانسال چقدر تفاوت دارد؟ وقتی ملاك ظاهر باشد، شك كنید استاد این روزها بسیار خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر از روزهای جوانی است. خط و خطوطی كه بر چهره‌اش نشسته او را خوش‌تیپ‌تر از گذشته‌اش كرده است. خوش‌تیپی‌ای كه البته با استایل شیك‌پوش آقای شجریان به بهترین شكل ممكن نمود پیدا می‌كند.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

مهدی هاشمی
چه كسی بازی بی‌نظیر او را در سلطان و شبان فراموش كرده؟ همان روزهای جوانی كه به اوج رسید. حالا چه كسی چهره آن زمانش را فراموش كرده است؟ وقتی پای مقایسه چهره جوانی و حال به میان می‌آید چه كسی می‌تواند منكر كفه سنگین ترازو در روزهای میانسالی شود؟ مهدی هاشمی كه این روزها هفتمین دهه زندگی‌اش را می‌گذراند، كاملا قبراق و سرحال است؛ آن هم با صورتی كه اثری از آثار پیری در آن دیده نمی‌شود. اینجاست كه می‌گویند سن فقط یك عدد است؛ البته بد نیست بدانید از گوشه و كنار خبر می‌رسد آقای هاشمی حسابی اهل ورزش است و چه بسا همین مساله رمز جوانی او در هفتمین دهه زندگی‌اش باشد.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ستاره ها

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه