سعید توکل به عنوان تهیه‌کننده «جمعه ایرانی» درباره‌ی ساخت مجدد این برنامه قدیمی و شرایط راه‌اندازی دوباره آن اظهار کرد: ساخت برنامه «جمعه ایرانی» کار پرهزینه‌ای است و نیاز به اسپانسر دارد اگر در این خصوص پشنهادهای خوبی داشته باشیم آن را با همان شور و هیجان راه می‌اندازیم . سعید توکل به عنوان تهیه‌کننده «جمعه ایرانی» درباره ی ساخت مجدد این برنامه قدیمی و شرایط راه‌اندازی دوباره آن اظهار کرد: ساخت برنامه «جمعه ایرانی» کار پرهزینه‌ای است و نیاز به اسپانسر دارد اگر در این خصوص پیشنهادهای خوبی دا ...

راه‌اندازی دوباره «جمعه ایرانی» در گفت‌وگو با سعید توکلاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سعید توکل به عنوان تهیه‌کننده «جمعه ایرانی» درباره‌ی ساخت مجدد این برنامه قدیمی و شرایط راه‌اندازی دوباره آن اظهار کرد: ساخت برنامه «جمعه ایرانی» کار پرهزینه‌ای است و نیاز به اسپانسر دارد اگر در این خصوص پشنهادهای خوبی داشته باشیم آن را با همان شور و هیجان راه می‌اندازیم .

سعید توکل به عنوان تهیه‌کننده «جمعه ایرانی» درباره ی ساخت مجدد این برنامه قدیمی و شرایط راه‌اندازی دوباره آن اظهار کرد: ساخت برنامه «جمعه ایرانی» کار پرهزینه‌ای است و نیاز به اسپانسر دارد اگر در این خصوص پیشنهادهای خوبی داشته باشیم آن را به راه می‌اندازیم، اما با همان شور و هیجان.

سعید توکل - سردبیر سایت شاد شو - در گفتگو با ایسنا در عین حال گفت: فعالیت‌هایی که در حال حاضر در سایت شادشو اجرا می‌شود در حد بضاعت است. اگر شرایطی ایجاد شود و حمایت قوی داشته باشیم چه در فضای مجازی و چه در فضای عمومی تلویزیون و رادیو  استقبال خواهیم کرد.

او سپس از ساخت آیتم‌های طنز شاد با حضور هنرمندان «جمعه ایرانی» در سایت «شادشو» خبر داد.

توکل در این گفت‌وگو در مقدمه‌ای اشاره کرد:‌ هر ساله که به رتبه کشور ما و سایر کشورها در زمینه ارزیابی شادترین مردم دنیا نگاه می‌کنیم مشاهده می‌کنیم که ایران ما که با وجود آنکه همواره از پتانسیل و توانمندی‌های خوبی برای ایجاد  نشاط جمعی و ارتقای روحیه همگراییهای شاد برخوردار است و ما مناسبت‌ها و مواعید درخور توجهی در فرهنگ‌مان داریم که می تواند انگیزه ایجاد شادمانی شود، با ا این حال متاسفانه رویکرد سیاستگذاران رسانه ای نه تنها به سمت ترویج آنها نرفته است بلکه گاهی شاهد حرکتهای معکوس بوده ایم.

او در ادامه در همین زمینه به گروه کهنه‌کار «جمعه ایرانی‌» که سال‌ها در رادیو فعالیت کرده‌ است، اشاره کرد و گفت: سرنوشت این گروه کهنه کار هنری،‌ قدیمی که بالغ بر سه دهه از سال  64 در حد اندازه و توان به این مقوله اهتمام داشت و  شاهد 30سال فعالیت ممتد و مورد عنایت مردم از آن بوده‌اند،‌ گواهی بر این مدعاست.

توکل سپس درباره راه‌اندازی پایگاه اطلاع‌رسانی «شادشو» «www.shadsho.ir» و فعالیت آن یادآورد شد: ایجاد سایت و پایگاه اطلاع‌رسانی شادشو بعد از توقف برنامه «جمعه‌ ایرانی» این فرصت را برای ما ایجاد کرد که نگاهی گسترده‌تر در افق شادمانی‌های ملل و با استفاده از فضای مجازی داشته باشیم.

سردبیر «شاد شو» در ادامه در این زمینه توضیح داد:‌ جدای از برنامه‌های نمایشی،‌ کلیپ‌های طنز و کمدی و موزیکال و مرور سینما و تئاتر کمدی و بررسی آثار هنرمندان عرصه طنز و کمدی ایران و جهان اخیرا برای آشنایی و توجه مخاطبان،‌ به سراغ دنیای موسیقی کشورهای دیگر رفته و نمونه‌های شیرین و اثرگذاری از ترانه‌های آنها را که برای بیان شادی‌هایشان ساخته شده‌اند،‌ با اجرا و ترجمه مفهوم اشعارشان به عنوان «آوای شادی‌ها» در سایت شاد شو ارائه کردیم.

توکل در پایان با اشاره به اینکه آیتم «آوای شادی‌ها» به تازگی راه‌اندازی شده است، یادآور شد: تاکنون پنج قسمت از این مجموعه تولید شده است و با اجرای دو تن از هنرمندان  جمعه ایرانی خانم مونیکا جهان‌بان و الهه پرسون قابل دسترس است و صدابردای آن را رضا توکل بر عهده دارد. در این آیتم‌ها مخاطبان با گونه‌های متنوع موسیقایی که با کلام و آوای اثرگذار برای بیان احساس شادی‌ در فرهنگ‌های مختلف ساخته شده و مورد اقبال قرار گرفته‌اند آشنا می‌شوند. آرزو می‌کنیم روزی فرا برسد که شادمانه‌های مردم ایران را برای سایر زبان‌ها و فرهنگ‌ها بازگو کنیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه