رضا ایرانمنش: از بیکاری رنج می‌برم

رضا ایرانمنش: از بیکاری رنج می‌برم


اخبارفرهنگی - رضا ایرانمنش: از بیکاری رنج می‌برم

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مسئولین بیشتر به فرهنگ و هنر توجه کنند و حرف‌هایشان از حالت شعاری خارج شود

رضا ایرانمنش عنوان کرد: به عنوان یک تحصیل کرده هنر متاسفانه باید بگویم این روزها به جوانان توصیه می کنم سمت کار بازیگری نروند چون عاقبت خوشی برایشان نخواهد داشت چرا که آنطور که شایسته است در زمینه های فرهنگی گام های مثبت برنداشته ایم.

اخبار,اخبارفرهنگی,رضا ایرانمنش

* متأسفانه فعلا بیکار هستم
ایرانمنش بازیگر فیلم های دفاع مقدس درباره کم کاری این روزهایش نیز گفت: کم کاری ام بخاطر نبود پیشنهاد است و متاسفانه فعلا بیکار هستم. مثل اینکه دوره ما به انتها رسیده و در حال حاضر کسی سراغی از ما نمی گیرد.

وی متذکر شد: در دوره‌ای من به سمت تهیه کنندگی و کارگردانی هم روی آوردم اما حرفه اصلی من بازیگری است و قطعا ترجیح می دهم بازی کنم. متاسفانه وقتی به سمت تهیه کنندگی یا کارهای دیگر در سینما می روید، همه تصور می کنند ممکن است دیگر تمایلی به بازیگری ندارید.

* شغل اصلی ام و تنها کاری که بلد هستم بازیگری است
ایرانمنش گفت: آخرین حضورم در تلویزیون، سریال "ستایش" بود و پس از آن در چند کار تلویزیونی و یک تله فیلم کار کرده ام که هنوز پخش نشده اند . من از همین جا اعلام می کنم شغل اصلی ام و تنها کاری که بلد هستم بازیگری است.

وی افزود: باید مسئولین به مقوله فرهنگ و هنر بیشتر توجه کنند و حرف هایشان از حالت شعاری خارج شود. الان ما مورد هجمه فرهنگ غربی هستیم و باید بگویم غربی ها در زمینه نفوذ به فرهنگ ها و اخلاق جوانان ما بسیار موفق عمل می کنند.

* کسی به فرهنگ توجه نمی‌کند
ایرانمش درباره فرهنگ سازی از طریق سینما و هنر گفت: مسئولین فرهنگی ما آنچنان که شایسته است به مقوله فرهنگ و فرهنگ سازی اهمیت نمی دهند. مدیران و مسئولین باید به مقوله فرهنگ و هنر و بخصوص سینما بیشتر توجه کنند و حرف هایشان از حالت شعاری خارج شود. الان ما مورد هجمه فرهنگ غربی هستیم و باید بگویم غربی ها در زمینه نفوذ به فرهنگ ها و اخلاق جوانان ما بسیار موفق عمل می کنند.

وی در ادامه افزود: مشکلات اقتصادی و سیاسی ریشه در فرهنگ دارند و می توان با فرهنگ سازی خیلی از مشکلات را حل کرد. با فرهنگ و هنر و اعتقاد و ایمان به تاثیر معجزه وار آن قطعا می توان بسیاری از مشکلات مانند همین مساله حجاب را حل کرد.

* خداراشکر حالم خوب است و مشکلی ندارم
بازیگر سریال "داستان یک شهر" در مورد وضعیت جسمانی این روزهایش نیز اظهار داشت: خداراشکر حالم خوب است و مشکلی ندارم. بیشتر بیکاری آزارم می دهد . وقتی مشغول به کار باشم اگر دردی هم باشد فراموش می کنم اما این بیکاری ناخواسته عذابم می دهد.
اخبارفرهنگی - سینماخبر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه