تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 مرداد 1395 12:36. رنجبر با اشاره به اینکه مهران غفوریان از او برای حضور در سریال "زیر آسمان شهر4" دعوت کرده گفت: فکر نمی کنم تا آن موقع زنده باشم. ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و تئاتر کشورمان در گفت و گو با میزان گفت: چندی پیش مهران غفوریان به همراه یک خبرنگار و یک عکاس به منزل من آمد و صحبت هایی در رابطه با سری جدید مجموعه تلویزیونی "زیر آسمان شهر4" کرد. وی ادامه داد: غفوریان در رابطه با "زیر آسمان شهر4" به این موضوع اشاره کرد که ساخت این مجموعه را به ...

رنجبر: غفوریان برای حضور در "زیر آسمان شهر4" از من دعوت کرد / فکر نمی‌کنم عمرم اجازه دهد باز هم بازی کنم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 مرداد 1395 12:36


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,رنجبر

 رنجبر با اشاره به اینکه مهران غفوریان از او برای حضور در سریال "زیر آسمان شهر4" دعوت کرده گفت: فکر نمی کنم تا آن موقع زنده باشم.

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و تئاتر کشورمان در گفت و گو با میزان گفت: چندی پیش مهران غفوریان به همراه یک خبرنگار و یک عکاس به منزل من آمد و صحبت هایی در رابطه با سری جدید مجموعه تلویزیونی "زیر آسمان شهر4" کرد.

وی ادامه داد: غفوریان در رابطه با "زیر آسمان شهر4" به این موضوع اشاره کرد که ساخت این مجموعه را به زودی شروع می کند و من اولین فردی هستم که باید در این مجموعه  حضور پیدا کنم.

رنجبر تصریح کرد: من به مهران غفوریان اعلام کردم که سنی از من گذشته و مهمان همین یکی دو روز هستم و فکر نمی کنم که عمرم به اندازه حضور در یک سریال قد بدهد اما غفوریان با انرژی مثبت خود به من اعلام کرد که همه ما چیزهای زیادی از شما یاد گرفته ایم و امیدواریم در سری جدید سریال "زیرآسمان شهر4" نیز در کنار ما حضور داشته باشید.

وی خاطرنشان کرد: درباره سایر بازیگرانی که قرار است در سریال جدید غفوریان حضور داشته باشند، اطلاعی ندارم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه