رونمایی از آثار چکناواریان در تالار وحدت. تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردین 1397 15:44. مراسم رونمایی از مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر پیشکسوت موسیقی کشورمان، روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه در قالب برگزاری یک مراسم ویژه در تالار وحدت تهران رونمایی می‌شود. در این مراسم که با حضور لوریس چکناواریان و تعدادی از هنرمندان مطرح موسیقی کشورمان برپا می‌شود، ...

رونمایی از آثار چکناواریان در تالار وحدت

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردين 1397 15:44


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,آثار چکناواریان

مراسم رونمایی از مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،  مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر پیشکسوت موسیقی کشورمان، روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه در قالب برگزاری یک مراسم ویژه در تالار وحدت تهران رونمایی می‌شود.

در این مراسم که با حضور لوریس چکناواریان و تعدادی از هنرمندان مطرح موسیقی کشورمان برپا می‌شود، از پانزده اثر صوتی و تصویری این آهنگساز و رهبر ارکستر در قالب سیزده اثر صوتی و دو اثر تصویری که طی سال های گذشته توسط ارکسترهای مختلف داخلی و بین المللی اجرا شده، رونمایی خواهد شد.

همزمان با برپایی این برنامه جشن امضای اثر نیز توسط آهنگساز انجام خواهد شد؛ فیلمی از آثار لوریس چکناواریان نیز برای حاضران در برنامه نمایش داده خواهد شد.

مراسم رونمایی «مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان» ساعت ۲۱:۳۰ روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه