ریاست بهشت به اصول‌گرایان رسید

ـ گروه شهری ـ صبح امروز (سه شنبه 11 شهریورماه) به دنبال برگزاری انتخابات میان دوره‌ای ریاست شورای اسلامی شهر تهران، مهدی چمران با 18 رای موافق، ریاست این شورا را بر عهده گرفت.

به گزارش CHN یک‌سال قبل و در پی برگزاری جلسه انتخاب رئیس چهارمین شواری اسلامی شهر تهران، «احمد مسجد جامعی»، پس از مدت‌ّ‌ها ریاست اصول‌گرایان بر این شورا، موفق شد تا از جمع اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران، ریاست را در دست گیرد. با این‌حال چرخش ریاست از اصول‌گرایان به اصلاح‌طلبان خیلی دوام نیاورد و تنها پس از یک‌سال، دوباره مهدی چمران، کسی که پیش از این نیز از سوی اصول‌گرایان ریاست شورا را برعهده داشت، رئیس شورای اسلامی شهر تهران شد.

مهدی چمران امروز در حالی ریاست شواری شهر تهران را به دست گرفت که 18 رای موافق را از آن خود کرد. این در حالی‌است که احمد مسجد جامعی موفق به کسب ۱۳ رای شد.

همچنین در ادامه برگزاری جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران، انتخاب نایب رئیس شورا هم برگزار شد که در ابتدا «مرتضی طلایی» و «احمد حکیمی‌پور»، با رای مساوی راهی دور دوم انتخاب نایب رئیس شورا شدند و در نهایت مرتضی طلایی با کسب 17 رای موافق، این کرسی را از آن خود کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه