ساخت «باران سرب» منتفی شد/ «دام» را با موضوع تکفیری ها ساختم. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردین 1397 13:05. به گفته داریوش غذبانی کارگردان سینما، ساخت فیلم سینمایی «باران سرب» به دلیل مشکلات مالی منتفی شد. داریوش غذبانی کارگردان سینما در گفتگو با مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود به خبرنگار مهر گفت: پیش از این فیلمنامه ای با عنوان «باران سرب» را نوشته بودم که مضمونی دفاع مقدسی داشت و قرار بود بنیاد سینمایی فارابی بخشی از بودجه ساخت این فیلم را فراهم کند که به دلیل تامین نشدن بودجه، آن را ...

ساخت «باران سرب» منتفی شد/ «دام» را با موضوع تکفیری ها ساختم

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردين 1397 13:05


 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,باران سرب
به گفته داریوش غذبانی کارگردان سینما، ساخت فیلم سینمایی «باران سرب» به دلیل مشکلات مالی منتفی شد. 

داریوش غذبانی کارگردان سینما در گفتگو با مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود به خبرنگار مهر گفت: پیش از این فیلمنامه ای با عنوان «باران سرب» را نوشته بودم که مضمونی دفاع مقدسی داشت و قرار بود بنیاد سینمایی فارابی بخشی از بودجه ساخت این فیلم را فراهم کند که به دلیل تامین نشدن بودجه، آن را نساختیم.

 

وی با اشاره به دیگر فعالیت هایش بیان کرد: چندی پیش یک فیلم کوتاه ۱۲ دقیقه ای با عنوان «دام» ساختم که درباره داستان زندگی ۲ زنی است که در عراق زندگی و از خانه و فرزندان خود در برابر نیروهای تکفیری دفاع می کنند از همین رو واکنش های این ۲ را در طول فیلم می بینیم. این را هم باید بگویم که من پیش از این قصه ای درباره جنگ ایران و عراق داشتم که تصمیم گرفتم آن را به روز کنم برهمین اساس از دل آن قصه، داستان فیلم «دام» شکل گرفت که بحث روز جامعه است.

 

به گفته غذبانی، آثاری مانند «دام» قصه روز جامعه و اتفاقات خاورمیانه را به تصویر می کشند و ساخت چنین فیلم هایی مهم است. ضمن اینکه «دام» در خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی ساخته شده است.

 

کارگردان «خماری» در پایان گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه ای با موضوع خانوادگی- اجتماعی هستیم که هنوز نامی برای آن آنتخاب نکرده ایم اما همه قصه آن در تهران روایت می شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه