ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند (+تصاویر). تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردین 1397 14:59. به گزارش برترین ها، کج و معوج، بدون ترتیب، روکش طلا، زرد رنگ و فاصله دار. این ها تنها بخشی از واژه هایی است که برای توصیف برخی از بدترین و زشت ترین دندان ها در دنیای هالیوود می توان نام برد. در صنعتی که بنای آن بر بی نقص بودن گذاشته شده و همه چیز باید در بهترین شکل ممکن خود قرار داشته باشد مایه بسی حیرت است که برخی از ستارگان هالیوودی هنوز هم به استانداردهای شخصی خود در زمینه زیبایی پایبند مانده ...

ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند (+تصاویر)

تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردين 1397 14:59


به گزارش برترین ها، کج و معوج، بدون ترتیب، روکش طلا، زرد رنگ و فاصله دار. این ها تنها بخشی از واژه هایی است که برای توصیف برخی از بدترین و زشت ترین دندان ها در دنیای هالیوود می توان نام برد. در صنعتی که بنای آن بر بی نقص بودن گذاشته شده و همه چیز باید در بهترین شکل ممکن خود قرار داشته باشد مایه بسی حیرت است که برخی از ستارگان هالیوودی هنوز هم به استانداردهای شخصی خود در زمینه زیبایی پایبند مانده اند. برخی از این ستارگان از همان ابتدای رسیدن به شهرت از نشان دادن لبخندهای نه چندان زیبایشان ابایی نداشته اند و برخی دیگر نیز سعی در بهبود شرایط دندان های خود داشته اند که البته ترمیم های آن ها در طول زمان تاثیر خود را از دست داده اند.

علاوه بر این که نادیده گرفتن سلامت و زیبایی دندان ها می تواند کابوسی بزرگ برای یک دندان پزشک و گامی اشتباه با بهایی سنگین در دنیای هالیوود باشد اما ستاره های زیر نگذاشته اند لبخندهای منحصر به فرد اما نه چندان زیبایشان، حرفه آن ها را تحت تاثیر منفی خود قرار دهد.

لیندزی لوهان

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


لیندزی لوهان در سال ۲۰۱۱ با یک ظاهر جدید طرفدارانش را شوکه کرد. این بار دیگر خبری از موهای بلوند زشت نبود و مسئله به ظاهر دندان هایش مربوط می شد. مجله The Sun لبخند او را «شدیداً لب پریده و رنگ و رو رفته» توصیف کرد و بسیاری نیز این ظاهر جدید را به مصرف بیش از حد مشروبات الکلی و مواد مخدر توسط لوهان مربوط دانستند.

دیدن این ستاره نوجوان سابق دنیای هالیوود در چنین شرایطی بسیار دشوار بود اما وی در نهایت موفق شد دندان های خود را به حالت سابق بازگرداند هرچند هنوز هم جنجال بر سر آن دندان های زرد و زشت ادامه دارد. در فوریه ۲۰۱۸ دیگر خبری از آن دندان کثیف و زرد نبود و بار دیگر دندان های او سفید و براق به نظر می رسیدند.


جانی دپ

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


شاید کسی دوست نداشته باشد بگوید که جانی دپ اوضاع خوبی در هالیوود نداشته و به قول معروف از جذابیت و مقبولیت افتاده است اما برخی می گویند که او در یک چشم به هم زدن از عرش به فرش آمده است. بازیگر فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» در یک ماجرای بسیار پر حرف و حدیث و جنجالی در سال ۲۰۱۷ از همسرش امبر هرد جدا شد اما در همان دوران ازدواجشان بود که ظاهر دپ و به ویژه دندان هایش توجه بسیاری را به خود جلب کرد.


در سال ۲۰۱۵، وقتی که جانی دپ برای تماشای افتتاحیه فیلم «توده سیاه» خود همراه با همسرش حاضر شد، با باز شدن دهان دپ و نمایان شدن دندان هایی با روکش ظاهراً طلایی بسیاری دچار ترس شدند. روکش های دندانی او شباهت بسیاری با همان روکش هایی داشت که کاپیتان جک اسپارو استفاده می کرد. در این میان یکی از دندان های او روکش قرمز رنگی داشت که بسیار ترسناک به نظر می رسید.

آنا پاکین

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


آنا پاکین زمانی بر سر زبان ها افتاد که در سریال خون آشامی «خون واقعی» از شبکه اچ بی اُ نقش سوکی استاک هوس را بر عهده گرفت و در حالی که خون آشام ها معمولاً با عجیب و غریب بودن دندان هایشان شناخته می شوند، این بازیگر جوان به دلیل فاصله زیادی که بین دندان های جلویی اش وجود داشت جلب توجه می کرد.

بعدها وی در مصاحبه ای اعلام کرد که به شکاف بین دندان هایش هیچ اهمیتی نمی دهد و تقریباً تمام زنان هالیوود نسبت به خود انتقاد داشته و آرزو دارند که بدنشان طور دیگری می بود. اما وی بر این باور است که اگر به این مسایل اهمیت بدهید و بخواهید در دنیای بازیگری موفق باشید بیش از حد خود را محدود کرده اید. وی حتی گفته وقتی که کسی از او می پرسد چرا فاصله بین دندان هایش را با مراجعه به یک دندان پزشک درست نمی کند حس می کند که به او توهین شده است!

ونسا پارادیس

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


مانند پاکین، ونسا پارادیس نیز نیازی به پنهان کردن دندان های خود نمی بیند. این بازیگر فرانسوی در مصاحبه ای گفته که حتی فکر بستن شکاف بین دندان هایش نیز به ذهن او خطور نکرده است. وی در این باره چنین گفته است:" چرا باید آن ها را اصلاح کنم؟ من با همین ها به دنیا آمده ام. من از بین آن ها آب به بیرون پرتاب می کنم. آن ها کاربرد زیادی دارند!". خوشحالیم که می توانیم ونسا پارادیس را اولین فواره زنده جهان بنامیم!

مدونا

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


مدونا که بدون شک یکی از بزرگ ترین نمادهای معاصر موسیقی پاپ است همیشه از قوانین شخصی خود پیروی کرده است و همین سبک منحصر به فرد اوست که او را گاه طرد شده اما دوست داشتنی ساخته است. او دندان های طلایش در سال ۲۰۱۴ جنجال زیادی به پا کردند. وی گفته که روکش های دندانی اش را به این دلیل می پوشد که همه با این ظاهر از او می ترسند. وی همچنین گفته که در صورت فیت بودن این روکش با لباس ها و ظاهرش از آن ها استفاده می کند و همچنین غذا خوردن با این روکش ها را نیز یاد گرفته است.

چارلی شین

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


در سال ۲۰۱۲ وی هنوز نقش چارلی هارپر را در «دو مرد و نصفی» بازی می کرد که در مصاحبه ای گفت که وی از کمی طلاکاری در صورت خود انجام داده است. البته این طلاکاری به شکل گردنبند یا دستبند نبود بلکه در واقع در دهان او جای گرفته بود. وی اعلام کرد که در سال ۲۰۱۰ این روکش طلایی را روی دندان خود قرار داده اما در سریال های تلویزیونی اش آن را می پوشاند. وی گفته که دلیل پوشاندن این دندان نظرات و خواسته های دیگران است وگرنه خودش با این روکش طلایی هیچ مشکلی ندارد.


البته بسیاری بر این باورند که این طلاکاری تنها برای درخشندگی ظاهری دندان نبوده است زیرا وی قصد داشته با این کار صدماتی که سال ها میگساری و مصرف مواد مخدر به دندان های او وارد کرده را جبران نماید. نامزد سابق شین اعلام کرده بود که دندان او بخاطر میگساری های بیش از حدش افتاده بود.

استیو بوشمی

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


استیو بوشمی که یک بازیگر و کارگردان شناخته شده است در طول سال های طولانی فعالیتش وقعی به استانداردهای هالیوود ننهاده است. وی نه تنها ظاهر خسته و پرچین و چروک چشم هایش را در این سال های طولانی نادیده گرفته است، بلکه یک مشت دندان کج و معوج نیز در دهان خود دارد که در طی این سال ها تغییر مناسبی در آن ها دیده نشده است. او بدون شک نقطه مقابل کلیشه های مردان نقش اول هالیوودی است اما این موضوع باعث نشده که وی به بوتاکس اطراف چشم و ترمیم دندان هایش بیاندیشد. وی در مصاحبه ای گفته است که دندانپزشکان متعددی خواسته اند برای ترمیم دندان هایش به او کمک کنند اما او در جواب گفت که در صورت ترمیم دندان ها دیگر وی نقشی دریافت نخواهد کرد.


تام کروز
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


در نگاه اول به نظر می رسد که دندان های تام کروز کاملاً طبیعی و دست نخورده هستند اما اگر کمی دقت بیشتری به شکل دندان های او بکنید متوجه می شوید که بی دلیل به او لقب «تک دندان» نداده اند زیرا یکی از دندان های جلویی او کاملاً در وسط دهانش قرار دارد و درست مانند یک تک شاخ است که شاخ او در وسط پیشانی اش قرار دارد. تغییر محل این دندان به احتمال فراوان به خاطر دستکاری های زیادی است که وی روی دندان های خود انجام داده است.

مایکل استراهان

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


مایکل استراهان به خاطر سه مسئله به چهره ای شناخته شده تبدیل شده است: فعالیت ۱۵ ساله او در لیگ معتبر حرفه ای راگبی ایالات متحده و بازی در تیم نیویورک جاینتس، داستانی که بعد از ترک یک برنامه زنده تلویزیونی برای او به وجود آمد و البته شکاف دوست داشتنی و واضح بین دندان هایش. وی در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۲ اعلام کرد که همیشه از فاصله بین دندان هایش راضی نبوده و چندین بار نزدیک بوده برای از بین بردن این فاصله دست به اقدام عملی بزند. اما در نهایت تصمیم گرفت که با این موضوع کنار بیاید و فاصله بین دندان هایش را حفظ کرد.


آنتونی دیویس

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند


آنتونی دیویس بسکتبالیست مشهوری است که در تیم نیواورلئانز پلیکانز بازی می کند و همیشه به خاطر ابروهای خاصش در بحث های جنجالی رسانه ای حضور داشته است. اما دندان های جلویی او شکل خاصی دارند که حتی دندان پزشکان را نیز در حیرت فرو برده است. علیرغم این که ردیف پایین دندان های او کاملاً بی نظم و کج و معوج هستند اما او را به خاطر بازی های بی نقصش در زمین بسکتبال می شناسند.

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه