سریالی نوروزی که پخشش تا اواسط اردیبهشت ادامه دارد. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردین 1397 13:35. تصویربرداری و پخش فاز اول سریال «هیات مدیره» تا اواسط اردیبهشت ادامه خواهد داشت. مهر نوشت:عوامل سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری این روزها در منطقه‌ای در نزدیکی چیتگر در تهران مشغول ادامه تصویربرداری هستند و همچنان بازیگران جدید به این کار اضافه می‌شوند. پخش و تصویربرداری فاز اول این سریال تا اواسط اردیبهشت ادامه دارد. این سریال برای شبکه پنج ساخته می‌شود و در آن بازیگرانی از جمله ...

سریالی نوروزی که پخشش تا اواسط اردیبهشت ادامه دارد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردين 1397 13:35


 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, سریالی نوروزی
 تصویربرداری و پخش فاز اول سریال «هیات مدیره» تا اواسط اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

  مهر نوشت:عوامل سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری این روزها در منطقه‌ای در نزدیکی چیتگر در تهران مشغول ادامه تصویربرداری هستند و همچنان بازیگران جدید به این کار اضافه می‌شوند. پخش و تصویربرداری فاز اول این سریال تا اواسط اردیبهشت ادامه دارد.

 

این سریال برای شبکه پنج ساخته می‌شود و در آن بازیگرانی از جمله حدیث میرامینی، لیلی رشیدی، الیکا عبدالرزاقی، ثریا قاسمی، احسان کرمی و... به ایفای نقش می‌پردازند. فاز اول این سریال نوروز روی آنتن رفت و پخش آن همچنان ادامه دارد.

 

«هیات مدیره» به نویسندگی علی خودسیانی و تهیه‌کنندگی مهران رسام به زندگی زوج جوانی می‌پردازد که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقات تازه‌ای می‌شوند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه