سری جدید "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" در حال نگارش

سری جدید "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" در حال نگارش


اخبار , اخبار فرهنگی,سری جدید شاید برای شما اتفاق بیفتد,مجموعه خوشبختی در می زند

 

اخبار فرهنگی - سری جدید "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" در حال نگارش/بازنویسی فیلمنامه"خوشبختی در می زند"

سری جدید مجموعه تلویزیونی "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" در حال نگارش است و احتمال می رود که از اواخر اردیبهشت ماه به صورت پخش هفتگی روی آنتن رود.

 

اکبر تحویلیان تهیه کننده مجموعه اپیزودیک "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" در گفتگو با خبرنگار سینماخبر درباره سری جدید این مجموعه گفت: سری جدید این مجموعه تلویزیونی در حال نگارش است وسعی بر این دارم که اواخر اردیبهشت به پخش برسد.

وی در خصوص اینکه آیا این مجموعه را در ماه مبارک رمضان به صورت پخش هر شبی و ویژه این ایام روی آنتن خواهیم داشت؟ افزود: با پیش بینی و برنامه ریزی هایی که شده است قرار است که سری جدید این مجموعه را به صورت پخش هفتگی و جمعه شب ها از شبکه تهران داشته باشیم.

تحویلیان در خصوص مجموعه تلویزیونی جدیدش که قرار بود نوروز 93 روی آنتن رود عنوان کرد: مجموعه تلویزیونی "خوشبختی در می زند" عنوان مجموعه ایست که قرار بود نوروز روی آنتن رود با برنامه ریزی های صورت گرفته قرار شد نوروز سال آینده روی آنتن قرار بگیرد.

وی با بیان فوق ادامه داد: این مجموعه نیز در 15 قسمت 40 دقیقه ای به نویسندگی ندا نوبخت و محمدرضا محسنیان راد در حال نگارش و بازنویسی است.

این تهیه کننده گفت: برای تهیه "خوشبختی در می زند" هنوز کارگردان و بازیگران آن مشخص نشده است و به  محض اینکه وارد پیش تولید شو��م بازیگران اصلی آن را نیز مشخص خواهیم کرد.

بنا بر این گزارش ، مجموعه تلویزیونی خوشبختی در می زند دارای مضمون خانوادگی - اجتماعی با لایه‌های طنز است. داستان آن درباره زوجی است که به دلیل برخی اختلافات و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی شده با وجود دو فرزند قصد جدایی از یکدیگر را دارند اما به واسطه‌ی اتفاقی که برای زن خانواده می‌افتد، آنها باید تصمیم دیگری بگیرند.

 

اخبار فرهنگی - سینما خبر

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه