تاریخ انتشار : شنبه, 09 بهمن 1395 12:50. سریال «روزهای خوش» به کارگردانی و نویسندگی سعید آقاخانی در ۲۶ قسمت برای شبکه پنج ساخته می‌شود. به گزارش فارس، سریال «روزهای خوش» به نویسندگی و کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی جواد فرحانی در مرحله نگارش قرار دارد. این سریال 26 قسمتی که طنزی اجتماعی است، برای پخش در شبکه پنج و در مرکز فیلم و سریال سیما توسط گروه نویسندگانی که سرپرستی آن به عهده آقاخانی است، نوشته می‌شود. طی تغییر و تحولاتی که رئیس سابق سازمان صدا و سیما صورت داد، شبکه پنج به شبکه ت ...

سعید آقاخانی سریال جدید می‌سازد / «روزهای خوش» اولین سریال شبکه پنج در دوران علی‌عسکری

تاریخ انتشار : شنبه, 09 بهمن 1395 12:50


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبارجدید

سریال «روزهای خوش» به کارگردانی و نویسندگی سعید آقاخانی در ۲۶ قسمت برای شبکه پنج ساخته می‌شود.

 به گزارش  فارس، سریال «روزهای خوش» به نویسندگی و کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی جواد فرحانی در مرحله نگارش قرار دارد.

 

این سریال 26 قسمتی که طنزی اجتماعی است، برای پخش در شبکه پنج و در مرکز فیلم و سریال سیما توسط گروه نویسندگانی که سرپرستی آن به عهده آقاخانی است، نوشته می‌شود.

 

طی تغییر و تحولاتی که رئیس سابق سازمان صدا و سیما صورت داد، شبکه پنج به شبکه تهران تبدیل شد و در مقطعی کوتاه سریال و برنامه‌های نمایشی از این شبکه رخت بربست. اما در دوره جدید ریاست سازمان صدا و سیما شبکه تهران به شبکه پنج تغییر یافت و دوباره سریال‌ها و آثار نمایشی به این شبکه بازگشت.

 

به گزارش فارس، قصه این سریال پیرامون زندگی پسری است که در تهران زندگی می‌کند و بعد از مدتی پدرش از شهرستان برای دیدنش می‌آید که به حقایقی متضاد از زندگی پسرش مواجه می‌شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه