سفر ۴۵۰۰ کیلومتری «جرد لتو» برای معرفی آلبوم جدیدش. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردین 1397 15:45. بازیگر آمریکایی جرد لتو توری در سراسر این کشور برای معرفی آلبوم جدیدش برگزار کرد. به گزارش مهر ، بازیگر برنده اسکار با وسایل مختلف از هوایی گرفته تا قطار و اتومبیل راهی نقاط مختلف آمریکا شد تا جدیدترین آلبوم گروهش را از نیویورک تا لس‌آنجلس به هوادارانش معرفی کند. وی که خواننده «Thirty Seconds to Mars» است، این تور ۵ روزه برای معرفی آلبوم جدیدش ترتیب داد. این پنجمین آلبوم گروه اوست و با عنوان « ...

سفر ۴۵۰۰ کیلومتری «جرد لتو» برای معرفی آلبوم جدیدش

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردين 1397 15:45


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,جرد لتو توری

بازیگر آمریکایی جرد لتو توری در سراسر این کشور برای معرفی آلبوم جدیدش برگزار کرد.

به گزارش مهر ،  بازیگر برنده اسکار با وسایل مختلف از هوایی گرفته تا قطار و اتومبیل راهی نقاط مختلف آمریکا شد تا جدیدترین آلبوم گروهش را از نیویورک تا لس‌آنجلس به هوادارانش معرفی کند.

وی که خواننده «Thirty Seconds to Mars» است، این تور ۵ روزه برای معرفی آلبوم جدیدش ترتیب داد.

این پنجمین آلبوم گروه اوست و با عنوان «آمریکا» هفته پیش به بازار آمده است.

لتو ۴۶ ساله همه ترانه‌های خودش را اجرا می‌کند. او سفر تقریبا ۴۵۰۰ کیلومتری خودش را مستند کرده و می‌گوید برای ارتباط با مردم نیاز به چنین سفرهای طولانی دارد.

او افزود خودش را سلبریتی نمی‌داند و می‌خواهد همیشه خود را به چالش بکشد.


وی گفت این سفر به او کمک کرده تا بفهمد با وجود دوقطبی شدن جامعه آمریکا باز آمریکایی‌ها حسی مشترک دارند.


بازیگر نقش ژوکر افزود: ‌باید چشم‌هایمان را باز نگه داریم و یادمان باشد که با وجود این همه جوامع مختلف در دل جامعه ما، باید همه با هم همراه و یک جامعه متحد باشیم.


این بازیگر جایزه اسکار را برای ایفای نقش یک بیمار اچ‌آی‌وی مثبت در سال ۲۰۱۳ در فیلمی با عنوان «کلوپ خریداران دالاس» به دست آورد و اکنون در حال کارگردانی مستندی با عنوان «یک روز از زندگی آمریکا» است که به بررسی زندگی‌ آمریکایی‌ها در روز استقلال در ۴ جولای ۲۰۱۷ پرداخته است.


با این حال این نخستین سفر جرد لتو در سراسر آمریکا نبود و خودش گفته است وقتی خیلی جوان بود برای اولین بار دست به این کار زد تا به لس‌آنجلس برسد و کارگردان شود. 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه