تاریخ انتشار : دوشنبه, 04 دی 1396 10:22. سیامک انصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امسال با دو فیلم راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. به گزارش میزان، سیامک انصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امسال با دو فیلم راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. انصاری سال گذشته فیلم "ساعت پنج عصر" ساخته مهران مدیری را در صف جشنواره داشت اما این فیلم به جشنواره نرسید و در اکران عموم نیز نتوانست توقعات را برآورده کند. وی تاکنون در آثار متفاوت سینمایی به ایفای نقش داشته و مجموعاً در 18 فیلم ...

سیامک انصاری در سودای اولین سیمرغ جشنواره فیلم فجر+عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه, 04 دی 1396 10:22


سیامک انصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امسال با دو فیلم راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. 

 به گزارش میزان، سیامک انصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امسال با دو فیلم راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد.

 

انصاری سال گذشته فیلم "ساعت پنج عصر" ساخته مهران مدیری را در صف جشنواره داشت اما این فیلم به جشنواره نرسید و در اکران عموم نیز نتوانست توقعات را برآورده کند.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,سیامک انصاری

 

وی تاکنون در آثار متفاوت سینمایی به ایفای نقش داشته و مجموعاً در 18 فیلم نقش آفرینی کرده است.این در حالی است که اکثریت انصاری را بیشتر برای بازی در آثار تلویزیونی و مخصوصاً همکاری با مهران مدیری می شناسند.

 

خرگیوش، دراکولا، جرم، دعوت، بی‌پولی، مربای شیرین، نسل سوخته و کمکم کن از جمله آثاری است که انصاری با بازی در آنها توانسته توانایی خود در ایفای نقش های مختلف را به رخ بکشد.

 

انصاری فار��‌التحصیل رشته کارشناسی نمایش و تلویزیون از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است. او تا به حال به سمت‌های بازیگر، کارگردانی ۴۰ نمایش در زمان تحصیل و بازی در ۳ فیلم کوتاه تجربی فعالیت کرده‌است.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,سیامک انصاری

وی امسال همکاری مشترکی را با "مانی حقیقی" در دو فیلم تجربه کرده است. "خوک" نام فیلم حقیقی در مقام کارگردان است که انصاری در آن نقش آفرینی کرده است.

 

این بازیگر توانمند در فیلم خود با بازیگرانی همچون حسن معجونی، لیلا حاتمی، لیلی رشیدی، پریناز ایزدیار، پیمان معادی، ویشکا آسایش و علی مصفا همبازی شده است.

 

علاوه بر خوک انصاری امسال بار دیگر با حقیقی اما این بار در مقام تهیه کننده همکاری کرده است. وی در فیلم "بمب" به کارگردانی پیمان معادی به ایفای نقش پرداخته است که حقیقی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,سیامک انصاری

 

پیمان معادی، لیلا حاتمی، حبیب رضایی، سیامک انصاری، سیامک صفری، بهادر مالکی و رامین پورایمان بازیگران کنار انصاری در فیلم دوم پیمان معادی هستند.

 

نکته جالب توجه در این دو فیلم تکرار سه بازیگر یعنی لیلا حاتمی، پیمان معادی و سیامک انصاری است. حال باید دید انصاری می تواند در تجربه همکاری با حقیقی و معادی به اولین سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد دست پیدا کند یا نه؟.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه