سینمای امروز دنیا سینمای میانسال است/چرا کارگردانان جوان سینمای ایران از میانسال ها استفاده نمی‌کنند. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 16 شهریور 1396 12:00. بازیگر فیلم سینمایی "خوب، بد، جلف" گفت: من گله‌گی ندارم اما این که به بازیگران میانسال نقش نمی دهند درست است و کارگردانان جوان کم تر به بازیگران میانسال توجه می کنند. مجید مظفری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان در خصوص وضعیت جایگاه بازیگران میانسال در سینما گفت: من گله‌گی ندارم اما این که به بازیگران میانسال نقش نمی دهند درست اس ...

سینمای امروز دنیا سینمای میانسال است/چرا کارگردانان جوان سینمای ایران از میانسال ها استفاده نمی‌کنند

تاریخ انت��ار : پنج شنبه, 16 شهریور 1396 12:00


بازیگر فیلم سینمایی "خوب، بد، جلف" گفت: من گله‌گی ندارم اما این که به بازیگران میانسال نقش نمی دهند درست است و کارگردانان جوان کم تر به بازیگران میانسال توجه می کنند. 

مجید مظفری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان در خصوص وضعیت جایگاه بازیگران میانسال در سینما گفت: من گله‌گی ندارم اما این که به بازیگران میانسال نقش نمی دهند درست است و کم تر به بازیگران میانسال توجه می شود، اما آن چه که مهم است که اگر به من بگویند دوست دارم با کدام کارگردان کار کنم می گویم با هیچ کدام حتی اگر به من بگویند با کدام کارگردان دنیا کار کنی باز هم می گویم هیچ کدام به این دلیل که یک بازیگر باید موقعیت خود را چنان بوجود بیاورد که همیشه حضور داشته باشد تا کارگردانان دوست داشته باشند که با بازیگر میانسال کار کنند.

 اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی ,مجید مظفری

وی افزود: در حال حاضر جوانان کارگردان خوبی داریم اگر آنها از من استفاده نمی کنند من ار آنها گله گی ندارم شاید این مشکل من است که خودم را پنهان کرده ام منظور این است که من و امثال من باید تلاش کنیم به روز باشی ورزش کنیم روی صحنه برویم و حضور خود را ثابت کنیم تا کارگردانان جوان دوست داشته باشند که با من کار کنند.

 

بازیگر فیلم سینمایی "خوب، بد، جلف" تصریح کرد: متاسفانه امروز کارگردان جوان امروز به بازیگران میانسال کم تر می پردازند ، من معتقدم در دنیا سینما، سینمای میانسال است، نه اینکه سینمای جوانان نباشد اما رویکرد اصلی سینما در دنیا به اعتقاد من سینمای میانسال ها است و حیف است که از بازیگران میانسال در سینما استفاده نشود چراکه مطمئنا می توان از تجربیاتشان استفاده کرد چرا که حضورشان باعث نوستالژی برای مخاطبان می شود.

 اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی ,مجید مظفری

وی خاطرنشان کرد: وزارت ارشاد و فارابی می تواند تاثیر زیادی بر روی این موضوه بگذارند چرا که فیلمنامه ها از فیلتر خوبی در این حوزه رد نمی شود.چرا که بعضا فیلمنامه هایی که میبینم این گونه است که ممکن است مناسب سن من نقشی وجود داشته باشد اما در حاشیه داستان است در صورتی که اگر در خط اصلی سریال حضوز داشته باشم می توانم تاثیر بیشتری روی کاربگذارم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه