علی کریمی همراه با لیلا بلوکات به محک رفت

علی کریمی همراه با لیلا بلوکات به محک رفت


اخبار فرهنگی - علی کریمی همراه با لیلا بلوکات به محک رفت

بازارچه تابستانه محک همانند سال های گذشته با حضور یاوران محک برگزار شد اما این بازارچه رنگ و بویی متفاوت داشت چرا که اسطوره فوتبال ایران و جادوگر آسیا میهمان خانواده بزرگ محک بود.

 علی کریمی بالاخره طلسم حضور خود در محک را شکاند و به همراه لیلا بلوکات و روزبه نعمت الهی در میان تشویق حاضرین وارد بازارچه تابستانه محک شد. علی کریمی ستاره و بازی ساز سابق تیم ملی فوتبال ایران وباشگاه پرسپولیس در حالی که 35سال و 8 ماه و 12 روز از زندگی اش می گذشت کفش های خود را آویخت و همانند بسیاری از بزرگان فوتبال ایران بدون سرو صدا خود را بازنشسته کرد.اما این پایان کار مارادونای آسیا نبود چرا که او پس از وداع خود ازدنیای فوتبال حالا بیشتر به کارهای خیر و نیکوکارانه خود می پردازد.

   اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

مرد سال فوتبال آسیا در سال 2004 در ماه مبارک رمضان هم در جشن گلریزان موسسه خیریه لیلا بلوکات به نفع کودکان بی سرپرست حضور داشت و این بار نیز به دعوت کودکان محک لبیک گفت و در کنار آنها حضور یافت فرشتگانی که بی صبرانه منتظر حضور او در کنار خود بودند و زمانی که آقای گل جام ملت های آسیا در سال 2004 وارد بخش های مختلف محک می شد فرزندان محک غرق در شادی بودند.

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

  جادوگر آسیا این بار هم گلزنی کرد اما این گلزنی متفاوت تر از گل هایی بود که در زمین مسابقه زده بود چرا که این گل خنده و شادی بود که به فرشتگان کوچک محک هدیه می داد او پیراهن شماره هشت خود را هم به محک اهدا کرد تا روزی خاطره انگیز را به ثبت برساند.

  اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

 در روز اول بازارچه تابستانه محک علاوه بر علی کریمی دیگر هنرمندان و ستارگان کشور نیز حضور داشتند: رخشانه بنی اعتماد، پیمان و محراب قاسم خانی، زانیار خسروی و 2 تن از یاوران همیشگی محک که همواره در کنار این خانواده بزرگ حضور دارند. روزبه نعمت الهی و لیلا بلوکات. تا بادکنک آرزوهای بازار که برروی آن آرزوی سلامتی همه کودکان نوشته بود را به آسمان آبی یگانه بهانه ی هستی بفرستند.

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

  در روز دوم از بازارتابستانه ��حک که همراه شده بود با روز جمعه و ازدحام جمعیت بیشتر از روز اول بود مهمانان ویژه ای داشت. از حضور عوامل تئاتر دور همی زنان شکسپیر گرفته تا حضور حامد حدادی ستاره بسکتبال کشورمان، علی صالحی، پویا امینی و کمند امیر سلیمانی از دیگر هنرمندان کشور دربازار تابستانه.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

 هرچه عقربه های ساعت به ساعت 17نزدیک می شد حال و هوایی دیگر به خود می گرفت برای حضور میلاد کیمرام و پولاد کیمیایی که همواره در کنار مجموعه محک حضور دارد. کیمرام جایزه سیمرغ بلورین جشنواره فجر خود را هم به کودکان محک هدیه داده بود باز هم در کنار آنها حضور یافت چرا که در اکثر بازارچه ها همگان منتظر حضور وی و روزبه نعمت الهی هستند. ستاره موسیقی ای که همیشه لطفش شامل حال موسسات خیریه از جمله محک بوده است. این بار هم کیمرام تنها نیامده بود و پولاد کیمیایی نیز هم قدم با او بود تا با یاری یکدیگر و حضور علی صالحی و روزبه نعمت الهی به دیدار فرشته های کوچک محک بروند.

  اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

 در پایان دورزه بازار تابستانه محک آراسب احمدیان مدیر عامل این موسسه خیریه در پیامی از داوطلبان، کارکنان، یاوران و همراهان همیشگی محک قدردانی کرد و به نقل از سایت موسسه محک وی بیان کرده است: قدردان حضور ارزشمند و همراهی بی دریغتان هستیم که در بازار تابستانه محک بار دیگر برای تامین هزینه های دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان تلاش کردید و روزهای ماندگار را درخاطرخانواده بزرگ محک رقم زدید که با حضور پر مهرتان برای همیشه می گویم: سرطان پایان زندگی نیست. 

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

 

 

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره ها در محک

 
اخبار فرهنگی - ستاره نیوز

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه