تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 اسفند 1396 21:05. پروانه ساخت فیلم «تیغ و ترمه» کیومرث پوراحمد با تهیه کنندگی علی قائم مقامی صادر نشد و بررسی مجدد آن منوط به انجام اصلاحات است. به گزارش خبرآنلاین، آخرین جلسه شورای صدور پروانه ساخت در سال ۹۶ در حالی سپری شد که فیلم «تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد موفق به دریافت پروانه ساخت نشد. براساس گزارش کانال تلگرامی «سینما»، در حالیکه روز گذشته خبری مبنی بر صدور پروانه ساخت برای چهار فیلم منتشر شد، به نظر می‌رسد که چهره های سرشناسی از دریافت مجوز بازم ...

فیلم جدید کیومرث پوراحمد از دریافت پروانه ساخت بازماند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 اسفند 1396 21:05


اخبار,اخبار فرهنگی,کیومرث پوراحمد

پروانه ساخت فیلم «تیغ و ترمه» کیومرث پوراحمد با تهیه کنندگی علی قائم مقامی صادر نشد و بررسی مجدد آن منوط به انجام اصلاحات است.

به گزارش خبرآنلاین، آخرین جلسه شورای صدور پروانه ساخت در سال ۹۶ در حالی سپری شد که فیلم «تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد موفق به دریافت پروانه ساخت نشد.

 

براساس گزارش کانال تلگرامی «سینما»، در حالیکه روز گذشته خبری مبنی بر صدور پروانه ساخت برای چهار فیلم منتشر شد، به نظر می‌رسد که چهره های سرشناسی از دریافت مجوز بازماندند که از آن جمله می توان به کیومرث پوراحمد اشاره کرد. بررسی مجدد این فیلم منوط به انجام اصلاحات شده است.

 

«تیغ و ترمه» فیلمی در ژانر اجتماعی است که بخشی از پیش تولید و انتخاب بازیگرانش هم انجام شده و با شرایط فعلی ساخت آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه