تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 22:17. فیلمبرداری فیلم سینمایی «مشت آخر» به کارگردانی مهدی فخیم زاده آغاز شد. به گزارش بانی فیلم، فیلم «مشت آخر» جدیدترین فعالیت سینمایی مهدی فخیم زاده در مقام کارگردان محسوب می شود که پس از پیش تولیدی یک ماهه از اول خردادماه در سکوت خبری در تهران مقابل دوربین رفته است. فخیم زاده نگارش فیلمنامه فیلم جدید خود را اوایل سال گذشته به پایان رساند و پس از آن نیز برای آن موفق به دریافت پروانه ساخت شد. این بازیگر و کارگردان پیش تر قرار بود فیلمبرداری این فیلم ر ...

فیلم «مشت آخر» جدیدترین فعالیت سینمایی مهدی فخیم زاده

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 22:17


اخبار,اخبار فرهنگی,مهدی فخیم زاده

فیلمبرداری فیلم سینمایی «مشت آخر» به کارگردانی مهدی فخیم زاده آغاز شد.

به گزارش بانی فیلم، فیلم «مشت آخر» جدیدترین فعالیت سینمایی مهدی فخیم زاده در مقام کارگردان محسوب می شود که پس از پیش تولیدی یک ماهه از اول خردادماه در سکوت خبری در تهران مقابل دوربین رفته است. فخیم زاده نگارش فیلمنامه فیلم جدید خود را اوایل سال گذشته به پایان رساند و پس از آن نیز برای آن موفق به دریافت پروانه ساخت شد. این بازیگر و کارگردان پیش تر قرار بود فیلمبرداری این فیلم را پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آغاز کند که در نهایت تولید آن حدود یک سال به تعویق افتاد.

 

در «مشت آخر» با نام قبلی «مشت در وقت اضافه»، گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی خانی، سیاوش معمارزاده، آتنا مهیاری همراه با خود مهدی فخیم زاده به ایفای نقش می پردازند. تست گریم تمامی بازیگران این فیلم نیز به تازگی انجام شده است.

 

فخیم زاده چندی پیش در گفت وگو با بانی این فیلم اشاره کرده بود که فیلم جدیدش به مسائل اجتماعی و خانوادگی می پردازد و در قالب طنز موقعیت و در ژانری که به کمدی اکشن موسوم است م��ضوع خود را برای مخاطب مطرح می کند.

 

از میان عوامل اصلی پشت دوربین این پروژه نیز می توان به علیرضا زرین دست به عنوان مدیر فیلمبرداری، عباس بلوندی طراح صحنه و لباس، عباس رستگارپور مدیر صدابرداری و محمد گل افشار به عنوان طراح گریم اشاره کرد.

 

سیدحامد حسینی تهیه کنندگی «مشت آخر» را برعهده گرفته است.

 

آخرین ساخته مهدی فخیم زاده در سینما به ۱۴ سال پیش و به فیلم «هم نفس» برمی گردد که با بازی رویا نونهالی، مریلا زارعی، ناصر آقایی و خود وی در سال ۸۲ روی پرده سینماها رفت.

 

«مشت آخر» نوزدهمین تجربه کارگردانی فخیم زاده محسوب می شود.

 

این کارگردان در کارنامه سینمایی خود ساخت آثار شاخصی چون «مسافران مهتاب»، «همسر»، «ساده لوح»، «خواستگاری»، «بهار در پاییز» و… را دارد.

 

فخیم زاده در تلویزیون نیز مجموعه های پرمخاطبی چون «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «حس سوم»، «بی صدا فریاد کن»، «قتل در ساختمان ۸۵» و «فوق سری» را کارگردانی کرده است. او در جشنواره سی و دوم فیلم فجر برای بازی در فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا ک��ید.

مشاهده سایت نشونه