فیلم «پایان رویاها» در جشنواره زلین چک. تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 11:53. فیلم سینمایی «پایان رویاها» در بخش چشم‌انداز جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان زلین به نمایش در می‌آید. به گزارش مهر ، فیلم سینمایی «پایان رویاها» ساخته محمدعلی طالبی در بخش چشم‌انداز پنجاه و هشتمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان زلین به نمایش در می‌آید. این فیلم که از تولیدات بلند سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، نهمین حضور خارجی خود را در سالن شماره ۴ سینما گلدن اپل شهر زلین جمهوری چک تجربه می‌کند ...

فیلم «پایان رویاها» در جشنواره زلین چک

تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 11:53


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فیلم سینمایی پایان رویاها

فیلم سینمایی «پایان رویاها» در بخش چشم‌انداز جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان زلین به نمایش در می‌آید.

 به گزارش مهر ، فیلم سینمایی «پایان رویاها» ساخته محمدعلی طالبی در بخش چشم‌انداز پنجاه و هشتمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان زلین به نمایش در می‌آید.

این فیلم که از تولیدات بلند سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، نهمین حضور خارجی خود را در سالن شماره ۴ سینما گلدن اپل شهر زلین جمهوری چک تجربه می‌کند.

این جشنواره از بخش‌های مختلف رقابتی و غیررقابتی شامل بخش‌های مسابقه بین‌المللی، فیلم‌های بلند کودکان، فیلم‌های بلند نوجوانان، فیلم کوتاه انیمیشن کودکان، اولین فیلم بلند اروپایی، دانشجویی و نیز بخش‌های غیررقابتی چشم‌انداز، روزهای سینمای اروپا، فیلم‌ها و تولیدات تلویزیونی کشور چک، فیلم‌های مستند و ستارگان جوان تشکیل شده است.

این جشنواره عضو فعال انجمن فیلم کودکان اروپایی است که از سال ۲۰۱۰ توانسته است هر ساله با نمایش ۳۰۰ فیلم از سراسر دنیا پذیرای ۹۵ هزار کودک و بزرگسال باشد. از ویژگی‌های این رویداد می‌توان به نمایش همزمان فیلم‌ها در دیگر شهرهای کشور چک به جز زلین اشاره کرد.

هدف از برگزاری این جشنواره ارایه سینمای جهان برای کودکان و نوجوانان در جمهوری چک است به طوری که آنان را برای تولید فیلم به رقابت با هم سالان خود ترغیب می‌کند.

جشنواره فیلم زلین از ۲۵ می تا ۲ ژوئن ۲۰۱۸ برابر با از ۴ تا ۱۲ خرداد در شهر زلین جمهوری چک برگزار می‌شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه