تاریخ انتشار : شنبه, 29 اردیبهشت 1397 00:09. یکی از مهمان برنامه جمعه شب «ماه عسل»، سال گذشته در برنامه «هزار داستان» حضور پیدا کرده بود. به گزارش خبرآنلاین، برنامه «ماه عسل» در اولین شب از برنامه‎های رسمی امسال خود (جمعه ۲۸ اردیبهشت) به سراغ مادر فداکار سنگ‌شکنی رفت که سال گذشته در برنامه «هزارداستان»، ویژه برنامه افطار شبکه نسیم شرکت کرده بود. اگرچه که این مهمان به همراه دو مادر دیگر در برنامه شرکت کرد ولی به نوعی تکرار سوژه بود. برنامه «هزارداستان» که سری سوم آن در ماه رمضان ٩٧ هر شب ساع ...

قصه برنامه «ماه عسل» تکراری از آب درآمد

تاریخ انتشار : شنبه, 29 ارديبهشت 1397 00:09


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

یکی از مهمان برنامه جمعه شب «ماه عسل»، سال گذشته در برنامه «هزار داستان» حضور پیدا کرده بود.

به گزارش خبرآنلاین، برنامه «ماه عسل» در اولين شب از برنامه‎های رسمی امسال خود (جمعه ۲۸ اردیبهشت) به سراغ مادر فداكار سنگ‌شکنی رفت که سال گذشته در برنامه «هزارداستان»، ویژه برنامه افطار شبکه نسیم شرکت کرده بود.

 

اگرچه که این مهمان به همراه دو مادر ديگر در برنامه شرکت کرد ولی به نوعی تکرار سوژه بود. برنامه «هزارداستان» كه سری سوم آن در ماه رمضان ٩٧ هر شب ساعت ٢١ از شبكه نسيم پخش می‌شود، سال گذشته در يكی از برنامه‌های خود از مریم نصیری‌زاده، مادر سنگ شكن رامهرمزی دعوت كرد تا در گفت‌وگو با شقايق دهقان (بازیگر سینما و تلویزیون) از رنج‌های بزرگ كردن بچه‌هايش از راه سنگ شكنی بگويد.

 

در برنامه امشب «ماه عسل»، سه مادر از استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و فارس به عنوان مادران شایسته مهمان احسان علیخانی شده بودند که مریم نصیری‌زاده یکی از آنان بود.

 

چند وقت اخیر رقابت بر سر دعوت از مهمانانی با داستان‌های خاص در بین برنامه‌های تلویزیونی بالا گرفته است و به‌تازگی رضا رشیدپور هم به صورت غیرمستقیم بابت جلوگیری از حضور مهمانانی در برنامه «حالا خورشید» از تهیه کنندگان برنامه «ماه عسل» گلایه کرده بود.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه