ماه رمضان برام متفاوت‌ترين و عزيزترين ماه است

ماه رمضان برام متفاوت‌ترین و عزیزترین ماه است


اخبار فرهنگی - ماه رمضان برام متفاوت‌ترین و عزیزترین ماه است

ماه مبارک رمضان را بیشتر از تمام مناسبت ها و ماهها دوست دارم و در این ماه حال و هوای عجیبی پیدا می کنم.

امیرحسین رستمی بازیگر در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار سینما خبر عنوان کرد:  قرار است سریالی را با حسین سهیلی زاده کار کنم که "آفساید" نام دارد، چند سال پیش ایشان سریالی را ساختند که "سه پنج دو" نام داشت و تنها چیزی که در مورد این سریال می توانم بگویم این است که در داستان این مجموعه ی تلویزیونی کاراکتری وجود داشت به نام "سیاوش رستمی" که نقشش را بازی کرده ام و ادامه ی قصه ی من است و حالا در یک فضای دیگر و در یک ژانر غافلگیر کننده تر ساخته می شود.

 اخبار,اخبار فرهنگی,امیر حسین رستمی

وی گفت: این روزها هم مشغول تمرین تئاتر "گرون هلم" کاری از "علیرضا کوشک جلالی" هستم، این نمایش هر شب در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.
 
بازیگر سریال دودکش ادامه داد: البته بعد از بازی در سریال دودکش که ماه رمضان سال گذشته پخش می شد، بیشتر کار رسانه کردم و درگیر کار نمایش هم بودم و حالا تصمیم گرفته ام تغییراتی داشته باشم و به دلیل اینکه همیشه غافلگیر کننده ام باز هم در یک غافلگیری به تصویر برمی گردم.
 
وی افزود: بهمن و اسفند ماه سال گذشته نیز در فیلمی با نام "دریا، ماهی، پرنده" به کارگردانی "مهرداد غفارزاده"  نقش آفرینی کردم که بازیگرانی همچون "همایون ارشادی، نیوشا ضیغمی و . . ." در این فیلم هنرنمایی کردند و باید منتظر باشیم تا این اثر سینمایی را در جشنواره ی سی و سوم فیلم فجر ببینیم.

 اخبار,اخبار فرهنگی,امیر حسین رستمی

   این بازیگر در پایان گفت: برای ماه مبارک رمضان امسال هم پیشنهاد بازی داشتم و کاری با نام "سه جلد" به کارگردانی "سامان مقدم" قرار بود برای ماه رمضان آماده شود و همه ی ما برنامه ریزی کرده بودیم که مقابل دوربین برویم و 10 اردیبهشت کار کلید بخورد اما متاسفانه 8 اردیبهشت 93 تصمیم بر این شد که فیلمنامه دوباره بازنویسی مجدد شود و اینگونه رقم خورد که متاسفانه سریال به ماه مبارک رمضان نرسد.

 

اخبار فرهنگی - سینما خبر

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه