«مثل يك مرد هم فكر كن» پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي +تصاوير و جدول

«مثل یک مرد هم فکر کن» پیشتاز سینماهای آمریکای شمالی +تصاویر و جدول


اخبارفرهنگی - «مثل یک مرد هم فکر کن» پیشتاز سینماهای آمریکای شمالی +تصاویر و جدول

کمدی مثل یک مرد هم فکر کن در اولین هفته اکران با 30 میلیون دلار عنوان پرفروشترین فیلم هفته در سینماهای آمریکای شمالی را از آن خود کرد.

اخبار,اخبارفرهنگی,پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي

کمدی مثل یک مرد هم فکر کن (Think Like a Man Too) در حالی اکران خود را از 20 ژوئن آغاز کرده که در اولین هفته اکران با 30 میلیون دلار عنوان پرفروشترین فیلم هفته در سینماهای آمریکای شمالی را از آن خود کرد. این کمدی به کارگردانی تیم استوری داستان زوجی است که برای برگزاری مراسم ازدواج خود به لاس وگاس می روند ولی برنامه های ازدواج آنها با مشکلات متعددی مواجه می شود. کوین هارت، گابریل یونیون، و وندی مک لندون بازیگران اصلی این فیلم هستند.

اخبار,اخبارفرهنگی,پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي

اکشن کمدی و جنایی خیابان جامپ شماره 22 (22 Jump Street) در حالی اکران خود را از 13 ژوئن آغاز کرده که در هفته دوم اکران با 29 میلیون دلار عنوان دومین فیلم  پرفروش این هفته سینماهای امریکای شمالی را از آن خود کرده است. خیابان جامپ شماره 22 فیلمی به کاگردانی فیل لورد و کریستوفر میلر است که در 3306 سینمای آمریکای شمالی اکران شده و ماجرای دو مامور مبارزه با مواد مخدر است که در قالب دانش آموز به دبیرستانی وارد می شود تا به یکی از دلالان مواد محدر در دبیرستانها دست یابند. چنینگ تیتوم، جونا هیل و ایس کیوب بازیگران اصلی این فیلم هستند. مجموع فروش این فیلم در دو هفته اکران به 111 میلیون و 500 هزار دلار رسیده است.

اخبار,اخبارفرهنگی,پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي

انیمیشن چطور اژدها را آموزش دهیم 2 (How to Train Your Dragon 2) اکران خود را در 4268 سینما آمریکای شمالی آغاز کرده و در دومین هفته اکران با 25 میلیون و 300 هزار دلار در رتبه سوم پرفروشترین فیلمهای این هفته قرار گرفته است. در این قسمت از انیمیشن چطور اژدها را آموزش دهیم، هیکاپ و بی دندان به غاری یخی وارد می شوند که گونه های وحشی اژدها در آنجا یافت می شوند گه توسط زنی راهبری می شوند. دین دبوآ کارگردانی و نویسندگی این فسمت را برعهده دارد. جی باروشل، کیت بلانشت، و جرارد باتلر از صداپیشگان ین انیمیشن هستند. مجموع فروش این فیلم در دو هفته اکران به 95 میلیون و 200 هزار دلار رسیده است.

اخبار,اخبارفرهنگی,پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي

درام موزیکال و شرح حال گونه پسران جرسی ( Jersey Boys) در حالی اکران خود را در 2905 سینمای آمریکای شمالی آغاز کرده که در اولین هفته اکران با 13 میلیون و 500 هزار دلار عنوان چهارمین فیلم پرفروش هفته را از آن خود کرد. این فیلم به کارگردانی کلینت ایستوود  ماجرای 4 مرد از مناطق مختلف نیو جرسی است که در دهه 1960 اقدام به تاسیس یک گروه موسیقی به نام چهار فصل می کنند. جان لوید یانگ، اریک برگن و مایکل لومندا بازیگران این فیلم هستند.

اخبار,اخبارفرهنگی,پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي

اکشن فانتزی و خانوادگی خبیث (Maleficent) از 30 می د ر 3450 سینمای آمریکای شمالی اکران خود را آغاز کرده و در چهارمین هفته اکران موفق شد با 13 میلیون دلار عنوان پنجمین فیلم پرفروش این هفته سینماهای آمریکای شمالی را بدست آورد. خبیث فیلمی به کارگردانی رابرت سامبرگ است و بر اساس داستان «زیبای خفته» کلاسیک دیزنی ساخته شده است. «آنجلینا جولی» ، «ال فانینگ» و «شارلتو کوپلی» بازیگران اصلی این فیلم فانتزی هستند. مجموع فروش این فیلم در چهار هفته اکران به 186میلیون دلار رسیده است.

اخبار,اخبارفرهنگی,پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي

فیلمهای لبه فردا، اشتباه ستارگان ما، مردان ایکس، سرآشپز ،و گودزیلا به ترتیب در رتبه های ششم تا دهم جدول قرار دارند.

اخبار,اخبارفرهنگی,پيشتاز سينماهاي آمريكاي شمالي

اخبارفرهنگی - سینما خبر

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه