مخاطبان پایان سریال «آنام» را دوست داشتند. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1397 12:06. بازیگر سریال «آنام» گفت: سکانس تنهایی مهرانه مهین ترابی و گریه‌اش در اتاق کار او بعد از آگاهی از اینکه آرزو دخترش نیست برای من بسیار تاثیرگذار بود. از سکانس‌هایی نیز که دوست داشتم سکانس بازی‌ام با گلچهره سجادیه در بیمارستان است. سامیه لک بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو با میزان درباره سریال «آنام» گفت: همه افراد دوست دارند که همیشه زندگی در حالت خوب و خوش پیش رود اما این اتفاق نمی‌افتد، بنا ...

مخاطبان پایان سریال «آنام» را دوست داشتند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 12:06


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,سریال آنام

بازیگر سریال «آنام» گفت: سکانس تنهایی مهرانه مهین ترابی و گریه‌اش در اتاق کار او بعد از آگاهی از اینکه آرزو دخترش نیست برای من بسیار تاثیرگذار بود.از سکانس‌هایی نیز که دوست داشتم سکانس بازی‌ام با گلچهره سجادیه در بیمارستان است.سامیه لک بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو با میزان درباره سریال «آنام» گفت: همه افراد دوست دارند که همیشه زندگی در حالت خوب و خوش پیش رود اما این اتفاق نمی‌افتد، بنابراین در سریال‌سازی‌‌ها باید واقع‌بین باشیم. زندگی علاوه بر خوشی تلخی‌هایی نیز دارد که باید در برخی سریال‌ها نشان داده شود و چگونگی مواجه‌شدن با این بخش از زندگی نیز به مخاطب ارائه شود که در سریال «آنام» چنین امری به کار گرفته شد.

 

پایان‌بندی سریال «آنام» پیام ویژه‌ای برای مخاطب داشت و حتی ممکن است اتفاقات خوب و مثبتی بعد از پایان سریال برای مخاطب رقم خورده باشد.وی درهمین راستا افزود: شاید بسیاری از مخاطبان فکر کنند که اگر «آنام» غم‌انگیز به پایان نمی‌رسید بهتر بود اما مهم‌ترین نکته‌ای که وجود دارد این است که سریال «آنام» و پایان آن تلنگری برای مخاطبان است با این پیام که بعضی اوقات ممکن است کسانی که در کنارمان هستند و قدرشان را نمی‌دانیم به سرعت از دست روند بنابراین باید تا دیر نشده حواسمان و رفتارمان نسبت به آنها بیشتر و بهتر باشد. به‌شخصه از پایان «آنام» راضی بودم به‌خصو�� با توجه به بازخوردهای مردم از سریال، پیام خوبی منتقل شد و نسبت به آن حس خوبی داشتند.

 

بازیگر «آنام» درباره بازخورد و حس خوب مخاطبان از این سریال اظهارکرد: مخاطبان به شدت از پایان «آنام» راضی بودند و قصه را دوست داشتند به شکلی که تقریبا 80‌درصد با آن موافق بودند البته عده‌ای که تعدادشان بسیار اندک بود درباره برخی بخش‌ها در ذهنشان سوالاتی شکل گرفته بود و یا فکر می‌کردند که شاید اگر سریال پایان‌بندی شادی داشت بهتر می‌شد.«لک» با اشاره به حضور بازیگران و تاثیر آن در موفقیت سریال «آنام» افزود: در همه آثار نمایشی اگر عوامل با هم همدل و همراه نباشند و یک هدف مشخص، معین و مشترک نداشته باشند آن اثر به خوبی به ثمر نمی‌نشیند و فکر می‌کنم اگر سریال «آنام» به خوبی در نظر مخاطب نتیجه داده و موفق عمل کرده است به‌دلیل تعامل، همدلی و همراه‌بودن همه عوامل آن با هم بوده است که هدف مشترکی را دنبال می‌کردند.وی درباره اینکه کدام سکانس‌های سریال «آنام» را دوست دارد و بر او تاثیر گذاشته است توضیح داد: در سریال «آنام» سکانس‌های خوب و تاثیرگذار زیادی وجود داشت.

 

سکانس تنهایی مهرانه مهین ترابی و گریه‌اش در اتاق کار او بعد از آگاهی از اینکه آرزو دخترش نیست برای من بسیار تاثیرگذار بود. از سکانس‌هایی نیز که دوست داشتم سکانس بازی‌ام با گلچهره سجادیه در بیمارستان است که در آن صحنه دیالوگی با این مضمون بیان می‌شود که «من مثل تو قوی نیستم و نمی‌توانم مانند خدمتکار،رهگذر یا غریبه با آرزو رفتار کنم بلکه دوست دارم او را به‌عنوان خواهر در آغوش بگیرم».بازیگر «مرگ تدریجی یک رویا» درباره فاصله خود از بازیگری و بازگشت قدرتمند خود با سریال «آنام» توضیح داد: در این مدت کارهای زیادی برای تقویت بازیگری خود انجام داده‌ام و به‌دلیل علاقه به این عرصه برای آن تلاش کرده‌ام. مطالعه و دیدن فیلم به تقویت بازیگری و کسب تجربه کمک می‌کند اما مساله‌ای که بسیار مهم است عشق به بازیگری و خواستن برای رسیدن به نقش‌ها در این حرفه است.«لک» ادامه داد: خواستن در چشم و وجود همه افراد نیست، خواستن به این معنی که فرد با عشق، نقش را پذیرفته، بازی کند و در نتیجه آن به پیشرفت برسد بسیار مهم است. در سریال «آنام» نقش «آیناز» را بازی کردم که از پتانسیلی برخوردار بود تا توانایی‌های خود را به مخاطب نشان دهم و این نقش را بسیار دوست داشتم.

 

وی درباره نوع نگاه تلویزیون به مخاطب و آثار نمایشی اشاره کرد و افزود: نگاه متفاوت به سریال‌سازی در جریان مدیریت صداوسیما در هر دوره‌ای طبیعی است و فکر می‌کنم اگر از عوامل پشت دوربین در تولید یک سریال گرفته تا مسئولان محترم سازمان صداوسیما دست به دست هم دهند و همدل و همراه به یک هدف مشترک یعنی رضایت مخاطب و فرهنگسازی درست توجه بیشتر داشته باشند به موفقیت بیشتر رسانه ملی منجر خواهد شد.«لک» با اشاره به وضعیت سینما خاطرنشان کرد: سینما نیز مانند تلویزیون باید رضایت مخاطب را در نظر بگیرد و در همین مسیر حرکت کند تا موفق شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه