تاریخ انتشار : شنبه, 11 فروردین 1397 11:40. حاشیه‌های سریال پایتخت 5 ادامه دارد. به گزارش انصاف نیوز، در قسمت دهم این سریال، خانمی برای چند دقیقه نقش یک مترجم را ایفا کرد. در تیتراژ انتهایی سریال، نام این شخص نگین میرزایی ذکر شده بود. ساعاتی پس از پایان سریال برخی از رسانه ها ادعا کردند او منشی سعید کریمیان مدیر مقتول شبکه‌ی ماهواره‌ای «جم تی وی» بوده است. کاربری به نام جنیوسر جنیوس در توییتر با اشاره به تصویر این بازیگر که در سریال گفته ارمنی و اهل ترکیه است اما فارسی را به خاطر این به خو ...

منشى مدیر سابق شبکه جم در سریال «پایتخت 5»!

تاریخ انتشار : شنبه, 11 فروردين 1397 11:40


اخبار,اخبار فرهنگی,منشى مدیر سابق شبکه جم

حاشیه‌های سریال پایتخت 5 ادامه دارد.

به گزارش انصاف نیوز، در قسمت دهم این سریال، خانمی برای چند دقیقه نقش یک مترجم را ایفا کرد. در تیتراژ انتهایی سریال، نام این شخص نگین میرزایی ذکر شده بود. ساعاتی پس از پایان سریال برخی از رسانه ها ادعا کردند او منشی سعید کریمیان مدیر مقتول شبکه‌ی ماهواره‌ای «جم تی وی» بوده است.

 

کاربری به نام جنیوسر جنیوس در توییتر با اشاره به تصویر این بازیگر که در سریال گفته ارمنی و اهل ترکیه است اما فارسی را به خاطر این به خوبی بلد است که در ایران بزرگ شده، نوشت: «سمت راست منشی شخصی سعید کریمیان مدیر مقتول جم است».

 

صفحه فیسبوکی با همین نام وجود دارد که در آن محل زندگی این شخص ترکیه ذکر شده و طبق اطلاعات مندرج وی با شبکه جم همکاری داشته است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه