مهران رجبی مجری فان نوروزی تلویزیون شد!

مهران رجبی مجری فان نوروزی تلویزیون شد!اخبار,اخبار فرهنگی,مهران رجبی

مهران رجبی ، مجری برنامه نوروزی شبکه تهران شد.

تهیه‌کننده برنامه نوروزی شبکه تهران، درباره‌ی حضور مهران رجبی به عنوان مجری برنامه گفت: مهران رجبی بازیگری است که سابقه‌ی اجرا داشته و پیش‌تر موفق عمل کرده است.

او ادامه داد: هدفمان این بود که برنامه‌ی نوروزی‌مان جنبه‌ی فان داشته و متفاوت باشد؛ بنابراین تصمیم گرفتیم از مهران رجبی دعوت به همکاری کنیم.

«یه اتفاق ساده» عنوان ویژه برنامه نوروزی شبکه تهران است که قرار است در 13 شب به روی آنتن برود و هر قسمت آن میزبان یک هنرمند می‌شود که اجرای آیتم‌های برنامه بر عهده مهران رجبی است.

معصومه فردشاهین - تهیه‌کننده برنامه «یه اتفاق ساده» که ویژه نوروز تولید می‌شود - در گفت‌و‌گویی درباره روند تولید این برنامه شبانگاهی گفت: در حال حاضر تمام قسمت‌های این مجموعه ضبط شده است و اکنون در مرحله تدوین قرار دارد.

این تهیه‌کننده با اشاره به اینکه کل برنامه «یه اتفاق ساده» تولیدی است از آیتم‌های این برنامه که هر کدام را یک هنرمند اجرا می‌کند، خبر داد و گفت:‌ «سفر با پای پیاده»، «سه، دو، یک»، «دفترچه خاطرات» از جمله بخش‌های مختلف این برنامه است که اجرای هر بخش را یک هنرمند بر عهده دارد و متولی هر بخش یک هنرمند سینما است.

فردشاهین همچنین با اشاره به اینکه «یه اتفاق ساده» محوری نوروزی و شاد دارد، گفت: این برنامه شبانگاهی، در قالب 13 قسمت 45 دقیقه‌ای از ابتدای نوروز در شبکه تهران به روی آنتن خواهد رفت.

 

اخبار فرهنگی - ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه