تاریخ انتشار : چهارشنبه, 15 دی 1395 08:42. بهنام تشکر از حضور در «لیسانسه‌ها» و همکاری مجدد با سروش صحت گفت. بهنام تشکر بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ در خصوص حضور در سریال «لیسانسه‌ها» گفت: این سریال همانند پیشنهادهای دیگر به من پیشنهاد شد و من از نوشتن فیلمنامه اطلاع داشتم که آقای صحت و ایمان صفایی نوشته‌اند. چند قسمت متن را خواندم، متن خیلی خوب بود و خواستم بعد از پنج سال با سروش صحت کار کنم. بازیگر «ساختمان پزشکان» در خصوص نقش عنوان کرد: نقش پلیس را بازی می‌کنم که ...

همکاری تشکر با صحت در «لیسانسه‌ها» چگونه شکل گرفت؟

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 15 دی 1395 08:42


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,لیسانسه‌ها

بهنام تشکر از حضور در «لیسانسه‌ها» و همکاری مجدد با سروش صحت گفت.

بهنام تشکر بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ در خصوص حضور در سریال «لیسانسه‌ها» گفت: این سریال همانند پیشنهادهای دیگر به من پیشنهاد شد و من از نوشتن فیلمنامه اطلاع داشتم که آقای صحت و ایمان صفایی نوشته‌اند. چند قسمت متن را خواندم، متن خیلی خوب بود و خواستم بعد از پنج سال با سروش صحت کار کنم.

 

بازیگر «ساختمان پزشکان» در خصوص نقش عنوان کرد: نقش پلیس را بازی می‌کنم که به شدت منظم است و ارباب رجوع خیلی برای او مهم است، حتی با کادر خود در کلانتری خیلی سختگیری می‌کند.

 

وی در ادامه صحبتهایش در خصوص پیشنهادهای سینمایی اظهار داشت: پیشنهاد سینمایی داشتم اما به دلیل تصویربرداری سریال «لیسانسه‌ها» نتوانستم قبول کنم و خوشبختانه پیشنهاد دارم.

 

این بازیگر در خصوص فیلم سینمایی «لاک قرمز» بیان کرد: فیلم خوب و شیرینی است. تماشاگر را درگیر خود می‌کند و مردم از دیدن این فیلم لذت می‌برند.

 

تشکر در پایان در خصوص دغدغه خود عنوان کرد: خداروشکر جزء کار دغدغه‌ای ندارم و دوست دارم کاری را انجام دهم که دوست داشته باشم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه