تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردین 1397 19:29. الهام پاوه نژاد در نقش خودش مقابل دوربین «هیات مدیره» رفت. به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری همچنان در لوکیشن اصلی سریال در ساختمانی حوالی دریاچه چیتگر در حال انجام است. این در حالی است که تصویربرداری و همچنین پخش فاز اول سریال تا اواسط اردیبهشت ادامه دارد. در این لوکیشن لیلی رشیدی، مریم امیرجلالی، حدیث میرامینی و احسان کرمی و مجید پرکار مقابل دوربین هستند و الهام پاوه نژاد در نقش خودش در این سریال حضور د ...

پاوه نژاد، رشیدی، امیرجلالی و کرمی مقابل دوربین سریال «هیات مدیره»

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردين 1397 19:29


اخبار,اخبار فرهنگی,بازیگران سریال هیات مدیره

الهام پاوه نژاد در نقش خودش مقابل دوربین «هیات مدیره» رفت.

به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری همچنان در لوکیشن اصلی سریال در ساختمانی حوالی دریاچه چیتگر در حال انجام است.

 

این در حالی است که تصویربرداری و همچنین پخش فاز اول سریال تا اواسط اردیبهشت ادامه دارد.

 

در این لوکیشن لیلی رشیدی، مریم امیرجلالی، حدیث میرامینی و احسان کرمی و مجید پرکار مقابل دوربین هستند و الهام پاوه نژاد در نقش خودش در این سریال حضور دارد و چند روزی است مقابل دوربین رفته است.

 

تدوین و صداگذاری همچنان در حال انجام است و گروه خیلی فشرده در حال کار است.

 

سریال «ه��ات مدیره» به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی مهران رسام در ۱۰۰ قسمت تولید می شود و پخش این مجموعه که در سال جدید در شبکه ۵ آغاز شده است و یکی از سریال های پرمخاطب نوروز بوده تا اواسط اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

 

داستان سریال «هیات مدیره» به زندگی زوج جوانی می‌پردازد که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقات تازه‌ای می‌شوند.

 

حدیث میرامینی، احسان کرمی، امیر رضا دلاوری، رابعه مدنی و الیکا عبدالرزاقی، لیلی رشیدی، مسعود کرامتی، الهام پاوه نژاد، زهرا داوود نژاد، کمند امیرسلیمانی، رحیم نوروزی، فرید سجاد حسینی، ثریا قاسمی، مریم امیرجلالی و فریده سپاه منصور بازیگران «هیات مدیره» هستند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه