پخش یک سریال رادیویی با بازی بازیگر «شهرزاد». تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 فروردین 1397 09:06. سریال رادیویی «هویت» به کارگردانی محمد پورحسن و بازی فریبا متخصص از رادیو نمایش پخش می‌شود. به گزارش خبرآنلاین، داستان سریال رادیویی «هویت» را که قرار است از شبکه نمایش پخش شود را سوگند عباسی نوشته و درباره دو خانواده است که فرزندانشان قرار است با یکدیگر ازدواج کنند، آنها تصمیم می‌گیرند برای آشنایی بیشتر روزی را با هم در طبیعت سپری کنند که در آن روز حادثه‌ای رخ می دهد و . . در این نمایش رادیویی بازیگ ...

پخش یک سریال رادیویی با بازی بازیگر «شهرزاد»

تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 فروردين 1397 09:06


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فریبامتخصص

سریال رادیویی «هویت» به کارگردانی محمد پورحسن و بازی فریبا متخصص از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین،  داستان سریال رادیویی «هویت» را که قرار است از شبکه نمایش پخش شود را سوگند عباسی نوشته و درباره دو خانواده است که فرزندانشان قرار است با یکدیگر ازدواج کنند، آنها تصمیم می‌گیرند برای آشنایی بیشتر روزی را با هم در طبیعت سپری کنند که در آن روز حادثه‌ای رخ می دهد و ... .

در این نمایش رادیویی بازیگرانی چون فریبا متخصص، رحمان باقریان، شیما جان قربان، ماندانا اصلانی، شیوا رفیعیان، نورالدین جوادیان، مجید حمزه، محمد رضا علی، بهرام سروری نژاد، محمد آقا محمدی، معصومه عزیز محمدی، امین بختیاری، امیر عباس توفیقی و هنگامه محمودی به ایفای نقش می‌پردازند.

«هویت» به تهیه‌کنندگی شهناز دهکردی، صدابرداری علی حاجی‌نوروزی و افکت محمدرضا قبادی‌فر ساعت 19:15 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه