پردرآمدترين بازيگران زن سال 2014 معرفي شدند +تصاوير

پردرآمدترین بازیگران زن سال 2014 معرفی شدند +تصاویر


اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن

 

اخبار فرهنگی - پردرآمدترین بازیگران زن سال 2014 معرفی شدند +تصاویر

در بررسی جدید پایگاه رتبه سنجی فوربس که از ژوئن 2013 تا ژوئن 2014 انجام شد، «ساندرا بولاک» با 51 میلیون دلار عنوان ثروتمندترین بازیگر زن سال را از آن خود کرد.

 «ساندرا بولاک» عنوان پردرآمدترین بازیگر زن سال 2014 را بدست آورد.


در بررسی جدید پایگاه رتبه سنجی فوربس که از ژوئن 2013 تا ژوئن 2014 انجام شد، «ساندرا بولاک» با 51 میلیون دلار عنوان ثروتمندترین بازیگر زن سال را از آن خود کرد.فوربس با بررسسی مجموع درآمد و فروش فیلمهای بازیگران زن این فهرست را تهیه کرده است.

ساندرا بولاک؛ 51 میلیون دلار
«بولاک» در سال گذشته بازی در فیلم «جاذبه» را که بیش از 600 میلیون دلار فروش کرده در کارنامه دارد. اوهمچنین از تهیه کنندگان مطرح سینماست که چند فیلم کمدی را در کارنامه دارد. او به زودی در فیلم«تاپر ویر» مقابل دوربین می رود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن


جنیفر لارنس؛ 34 میلیون دلار
بازیگر 23 ساله فیلم «بازیهای گرسنگی» علاوه بر دریافت 3 جایزه اسکار،‌ همواره با فروش موفق فیلمهایش مواجه است. او در فیلم های بازی های گرسنگی، زد و بند آمریکایی و مردان ایکس ظاهر شده و یکی از قدرتمندترین بازیگران هالیوود هم است. لارنس سال گذشته نیز در جایگاه دومین بازیگر زن پردرآمد هالیوود قرار داشت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن

 
جنیفر انیستون؛ 31 میلیون دلار
اگر چه او در دهه 40 قرار دارد ولی فیلمهای کمدی او همچون «رؤسای ترسناک» و «خانواده مایلرز» در گروه کمدی های پرفروش قرار دارد. ستاره سریال «دوستان» بخشی از درآمد خود را از برندهای مطرح که خود موسس آنهاست بدست می آورد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدتري�� بازيگران زن

 
گوئینت پالترو؛ 19 میلیون دلار
«پالترو» همچنان در آمد سرشار خود را مدیون بازی در فیلم «مردآهنی 3» است. او سال گذشته از طریق برندهای تجاریش درآمدزایی داشته است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن

 
آنجلینا جولی؛ ‌18 میلیون دلار
«جولی» سال گذشته در رتبه اول فهرست قرار داشت. این در حالی است که او در سال 2014 فقط یک فیلم «خبیث» را داشته  بیشتر وقت خود را به حضور فعال در کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل سپری کرده است. او اواخر امسال فیلم «شکست ناپذیر» را که دومین تجربه کارگردانی اوست را روی پرده می برد و قرار است در فیلم «لب دریا» با همسرش «برد پیت» بازی کند.

کامرون دیاز؛ 18 میلیون دلار
فیلمهای «دیاز» در سال گذشته بیش از 216 میلیون دلار فروش داشته است. او در سال 2014 فیلم «زن دیگر» را به اکران رسانده و هم اکنون فیلم «نواررسوایی» را روی پرده دارد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن

 
اسکارلت جوهانسون؛ ‌17 میلیون دلار
از سال 1998 جوهانسون در فهرست سلبریتی 100 قرار داشته است ولی در فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان» و با ایفای نقش بیوه سیاه به شهرت رسید. او بازیگری است که با فیلمهای اکشن شناخته می شود و این روزها فیلم «لوسی» را پیش رو دارد. فیلمهای درام او نیز به زودی روی پرده سینماها می رود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن

 
امی آدامز؛ 13 میلیون دلار
«آدامز» موفقیت خود را مدیون فیلمهای «جولی و جولیا» و «استاد» است. او در سال گذشته پنجمین نامزدی اسکار بهترین بازیگر مکمل زن را برای فیلم زد و بند آمریکایی بدست آورد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن

 
ناتالی پورتمن؛ 13 میلیون دلار
پپورتمن تنها با بازی در فیلم «ثور2» که فروشی بالغ بر 645 میلیون دلار داشته،‌ موقعیت خود را در این فهرست حفظ کرده است. او این روزها در صدد نگارش و کارگردانی اولین فیلم خودش است.

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترين بازيگران زن

 
کریستین استوارت؛ 12 میلیون دلار
«استوارت» سال گذشته با فیلم «سفیدبرفی و شکارچی» به رتبه های بالاتر فوربس رسید. او اواخر امسال فیلمهای «فرا تر از آمریکا»، «کمپ اشعه ایکس» و «آلیس همیشگی» را روی پرده می برد.
اخبار فرهنگی - سینما خبر

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه