تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 10:50. پژمان بازغی به پروژه سینمایی «به دنبال بهاران» پیوست. به گزارش بانی فیلم، با اضافه شدن پژمان بازغی به گروه بازیگران فیلم سینمایی «به دنبال بهاران» به نویسندگى و کارگردانى محسن محسنى نسب، لیست بازیگران این پروژه تکمیل شد. فیلمبرداری این فیلم هم اکنون در کشور بلغارستان در حال انجام است و ۵۰ درصد از کار در این کشور مقابل دوربین خواهد رفت. قسمت های باقی مانده از فیلمبرداری نیز در کشور ارمنستان انجام می شود. پژمان بازغی با انجام تست گریم نهایی اوایل ...

پژمان بازغى هم «به دنبال بهاران» رفت

تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 10:50


اخبار فرهنگی,اخبار هنرمندان,سریال «به دنبال بهاران»

پژمان بازغی به پروژه سینمایی «به دنبال بهاران» پیوست..

به گزارش بانی فیلم، با اضافه شدن پژمان بازغی به گروه بازیگران فیلم سینمایی «به دنبال بهاران» به نویسندگى و کارگردانى محسن محسنى نسب، لیست بازیگران این پروژه تکمیل شد. فیلمبرداری این فیلم هم اکنون در کشور بلغارستان در حال انجام است و ۵۰ درصد از کار در این کشور مقابل دوربین خواهد رفت. قسمت های باقی مانده از فیلمبرداری نیز در کشور ارمنستان انجام می شود. پژمان بازغی با انجام تست گریم نهایی اوایل هفته در کشور بلغارستان مقابل دوربین رفت.


پژمان بازغى، اتری وسکانیان، رضا حیدرى، انوشیروان محسنى، شقایق کفائى، ویکتوریا ویکتورى، لادن قناد، فربد کیانى اسکوئى و بابک نورى بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.


«به دنبال بهاران» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی یک مرد ایرانی و قهرمان اتومبیل‌رانی را روایت می کند. او در دبی زندگی می‌کند و در برهه‌ای از زمان خواهرش که بهاران نام دارد برای گرفتن ویزای انگلیس اقدام کرده اما در این میان اتفاقاتی رخ می‌دهد… .


محسنی نسب خود تهیه کنندگی فیلم جدیدش را برعهده گرفته است. سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: مجرى طرح: رضا حیدرى، مدیر تولید: مجتبى نورمحمدى، مدیر فیلمبردارى: منصور عبدرضایى، مدیر صدابردارى: میثم یاردیلو، طراح صحنه و لباس: علی مربى، طراح گریم: محمد ذوقى، برنامه ریز و دستیار کارگردان: غزل معصومى، مدیر روابط عمومى و عکاس: بابک نورى، منشى صحنه: شیرین محسنى نسب، گروه فیلمبردارى: علیرضا خسروآبادى، حمید داسدار، احس��ن علی بخشى، گروه صدابردارى: سهراب ثمرقندى، گروه تولید ایران: فربد کیانى اسکوئى، محسن تیمورى، گروه صحنه و لباس: لادن قناد.

اخبار فرهنگی - بانی فیلم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه