تاریخ انتشار : جمعه, 28 اردیبهشت 1397 19:49. پژمان جمشیدی در خصوص واکنش فوتبالیست ها در خصوص بازیگری اش به «کافه تماشا» گفت: فوتبالیست ها هم مثل بقیه مردم ابتدا با شک به بازیگری من نگاه می کردند، من تمام تلاشم را می کنم که بازی ام مورد استقبال مردم قرار بگیرد و همه اقشار با آثار من ارتباط برقرار کنند. وی در خصوص حضور نامش در فهرست کاندیداهای سمیرغ بهترین بازیگری مرد جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: با شنیدن این خبر تشویق شدم، اما این مسئله همه چیز نبود،من برای موفق شدن هنوز مسیری طولانی را پیش رو ...

پژمان جمشیدی: فوتبالیست ها هم به بازیگری من شک داشتند

تاریخ انتشار : جمعه, 28 ارديبهشت 1397 19:49


اخبار,اخبار فرهنگی,پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در خصوص واکنش فوتبالیست ها در خصوص بازیگری اش به «کافه تماشا» گفت: فوتبالیست ها هم مثل بقیه مردم ابتدا با شک به بازیگری من نگاه می کردند، من تمام تلاشم را می کنم که بازی ام مورد استقبال مردم قرار بگیرد و همه اقشار با آثار من ارتباط برقرار کنند.

 

وی در خصوص حضور نامش در فهرست کاندیداهای سمیرغ بهترین بازیگری مرد جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: با شنیدن این خبر تشویق شدم، اما این مسئله همه چیز نبود،من برای موفق شدن هنوز مسیری طولانی را پیش رو دارم و امیدوارم که بتوانم این روند را ادامه بدهم.

 

وی ادامه داد: هدف من این است که مردم بازی هایم را دوست داشته باشند و اگر اتفاق بهتری هم در این مسیر افتاد، خوشحالتر می شوم.برای من افتخار است که از زمانی که خودم را شناختم، مورد لطف مردم بوده ام و به جرات می توانم بگویم اگر همین الان هم بمیرم از این منظر آرزویی ندارم.

 

جمشیدی در خصوص حضور در فیلم «ما همه با هم هستیم» کمال تبریزی اظهار کرد: خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای گروه بازیگری فیلم «ما همه با هم هستیم» در این پروژه حضور دارم و مفتخرم که در فیلم آقای تبریزی بازی ��ی کنم، آقای تبریزی یکی از کارگردانان بزرگ تاریخ سینمای ما است.

 

بازیگر فیلم «تگزاس» درباره حضورش در فیلم که در کشور بزریل تولید شده است، ادامه داد: بر خلاف تصوری که مردم دارند بر این اساس که تولید فیلم در کشوری غیر از این تفریح است، تگزاس سختی های خاص خودش را داشت و فیلم با ساعات کاری طولانی و به صورت بسیار فشرده تولید شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه