پیشنهاد فروش ۱۰ میلیون فالوور به بازیگر زن. تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردین 1397 15:33. بازیگر فیلم "ابراهیم خلیل الله" گفت: یکبار صفحه اینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می دانند. نگین صدق گویا بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری در سال ۹۷ گفت: پیشنهادات زیادی برای بازی در سال جاری به من شده اما هر کدام از این پیشنهادات به نوعی باب میل من نبوده است و فعلاً در هیچ کاری بازی نم ...

پیشنهاد فروش ۱۰ میلیون فالوور به بازیگر زن

تاریخ انتشار : شنبه, 18 فروردين 1397 15:33


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,نگین صدق گویا

بازیگر فیلم "ابراهیم خلیل الله" گفت: یکبار صفحه اینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می دانند.

نگین صدق گویا بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری در سال ۹۷ گفت: پیشنهادات زیادی برای بازی در سال جاری به من شده اما هر کدام از این پیشنهادات به نوعی باب میل من نبوده است و فعلاً در هیچ کاری بازی نمی کنم.

وی دلیل رد پیشنهادات خود را اینگونه توصیف کرد: برخی پیشنهادات را در درجه اول به دلیل کیفیت فیلمنامه نپذیرفتم اما برخی پیشنهادات هم بوده که از فیلمنامه خوشم آمده اما به دلیل کمرنگ و فرعی بودن نقش آن را نپذیرفتم.به عنوان مثال به تازگی پیشنهاد بازی در سریالی پلیسی را داشتم اما این اثر کاملاً مردانه بود و نقش من همسر یکی از این پلیس ها بود که صرفاً چند سکانس کوتاه در هر قسمت مشغول مرتب کردن خانه بودم.

بازیگر فیلم "تیک تاک" در همین راستا اضافه کرد: ترجیج می دهم دیگر نقش های فرعی و یا این چنین نقش هایی که صرفاً یک زن خانه دار باشم را بازی نکنم. نمی خواهم در کاری بازی کنم که در هر قسمت فقط بچه را به مدرسه ببرم زیرا اکثر این شخصیت ها منفعل هستند و هیچگونه تاثیری در داستان ندارند.

وی درباره دوری چندین ساله خود از سینما تاکید کرد: من از سینما دور نشده ام و دوست دارم بازی کنم اما در واقع این سینما است که از من فاصله گرفته و در درجه دوم این را هم یادآوری می کنم که کلاً چندین سال است کار خوب ساخته نمی شود. اگر هم کار خوبی ساخته شود فقط عده خاصی در آنها حضور دارند. سینمای جلو و پشت دوربین درگیر لابی بازی و گروه بازی شده است و اکثریت کارها را عده ای خاص انجام می دهند.

بازیگر فیلم "ابراهیم خلیل الله(ع)" با اشاره به حضور بازیگر اسپانسرها در سینما اضافه کرد: این روزها اکثر تهیه کنندگان از بازیگران درخواست سرمایه می کنند. به عنوان مثال من با وجود اینکه فیلم های زیادی در سینما بازی کرده ام هم باید برای به دست آوردن نقش سرمایه گذار و یا پول بیاورم. چندین بار به من پیشنهاد شده که در صورت آوردن سرمایه نقش یک را به من خواهند داد.

وی در همین راستا تصریح کرد: علاوه بر این در سینما هم ترجیحم بر کم کاری و بازی نکردن در نقش های فرعی است. زیرا به دلیل برخی کمبود ها و مشکلات زمانی در تدوین و غیره تمام فشار به نقش های فرعی وارد می شود و حتی بسیاری از پلان های آنها در تدوین حذف می شود.

بازیگر فیلم "انتخاب" درباره سکوت خبری خود در سالهای جاری اذعان کرد: من وقتی کاری ندارم و در فیلمی بازی نمی کنم نیازی هم نمی بینم که در صدر اخبار باشم. وقتی می توانم از خود خبری بدهم که برای یک فیلم از من دعوت شده باشد یا در سریالی به ایفای نقش بپردازم.

وی درباره حضور خود در فضای مجازی تاکید کرد: من در اینستاگرام صفحه شخصی دارم و به داشتن فالوور های زیاد اعتقادی ندارم. برخی اشخاص فالوور ده میلیونی دارند اما اکثر این فالوورها تقلبی و غیر واقعی هستند. یکبار صفحهاینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می دادند. به شخصه معنی این نوع جذب طرفدار را نمی شناسم زیرا معتقدم آنچه مهم است حضور واقعی افراد است و می خواهم کسانی که واقع دوست دارند پیج مرا تعقیب کنند.

صدق گویا با تاکید شخصی بودن صفحات مجازی خاطرنشان کرد: واقعیت امر من به عنوان یک بازیگر مجبور نیستم در مورد تمام مسائل نظر دهم. صفحه اینستاگرام من فضایی برای اشتراک برخی آثار و سلایق شخصی من است و دوست ندارم در مورد برخی مسائل سیاسی یا غیره که درخصوص آنها تخصصی ندارم نظر بدهم.

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه